Віддайте гроші

dzv 12 травня 2014, 20:37
Віддайте кошти розміщені на депозиті 676360/2013 від 08.11.2013р. Закінчився 08.05.2014 року, попередньо 06.05.2014 року подана заява про видачу всієї суми коштів у звязку з закінченням строку договору та необхідністю термінового лікування дочки. В день закінчення депозиту прийшла в віділення вабу за коштами, на рахунку не було, начальник відділення Качурак пояснила що гроші надійдуть до кінця дня. Сьогодні знлву прийшла за своїми грошима, але як виявилось Качурак та її підлеглі забули про мої заяви та
неодноразові відвідування з метою отримання коштів по закінченню договору і продовжили договір. Що ЗА АБСУРД. По даному факту гутую заяву в прокуратуру. Терпіння і нервів не вистачає, замість того щоб займатись лікуванням дочки, ходжу і намагаюсь забрати гроші на її лікування. ВІДДАЙТЕ ГРОШІ, так як неможливим буде лікування за кордоном. Всі подробиці та довідки додані да заяви вх#19-42/52 від 06.05.14 поданої нач. Від. #19 в івано- франківську, однак відповіді на неї не надано а договір незаконно продовжено, що ставить під сумнів сам факт опрацювання її ким небудь, чи то працівниками улюбленого від#19 в івано-франківську чи, як запевняла Качурак, центральним відділенням в м. Києві!
ВіЕйБі Банк (VAB Банк)
13 травня 2014, 9:44
Уважаемый клиент! Мы приносим извинения за создавшуюся ситуацию. Ваши данные внесем в базу данных банка и отдельным письмом попросим обратить на Вас внимание. С уважением VAB.