БАНК НЕ ДАЄ ЗДІЙСНИТИ ПЕРЕКАЗ

IgorGrabko 1 квітня 2014, 17:05
на моє ім’я за Договором банківського вкладу на вимогу «Для виплат» №26207020003063 від 25 грудня 2013 року у відділенні №11 ПАТ «ВіЕйБі Банк», що знаходиться за адресою м. Луцьк, пр. Волі, 17 відкрито іменний вкладний рахунок на умовах вкладу на вимогу «Для виплат» (надалі — Рахунок) в доларах США № 26207020003063, який я бажаю закрити, отримавши залишок коштів готівкою у касі банку. Однак, зважаючи на тривалу (1 місяць) відсутність готівки в касі відділення №11 як у доларах США, так і у гривні, 18 березня 2014 року мною було запропоновано перерахувати належні мені кошти на поточний рахунок у іншій банківській установі за допомогою системи SWIFT-переказів. Проте, у відділенні банку мені повідомили, що на переказ коштів в платіжних системах, розпорядженням правління банку було введено обмеження у сумі 1250,00 доларів США, що суперечить пункту 4.3.3 «Правил відкриття та обслуговування вкладних та поточних рахунків фізичних осіб в ПАТ «ВіЕйБі Банк» (надалі – Правила), які розміщені на Інтернет-сайті Банку – www.vab.ua. Попри це, я погодився на проведення подібного переказу. Намагаючись і надалі переводити власні кошти в зазначений спосіб, 31 березня 2014 року я отримав відмову у проведенні переказів взагалі, що є порушенням пункту 1.5 Договору. При цьому співробітники Банку посилались на розпорядження правління Банку, надати яке відмовились.
У зв’язку із викладеним вище, я, Грабко Ігор В’ячеславович, ВИМАГАЮ:
на підставі пп.1.5, 2.1 Договору та п.4.3.3. Правил, повернути належні мені кошти із рахунку № 26207020003063 в доларах США без остатку шляхом одноразового переказу на поточний рахунок в іншій банківській установі за допомогою SWIFT-переказу, тобто без обмежень
ВіЕйБі Банк (VAB Банк)
1 квітня 2014, 17:38
Ми взяли до уваги вашу інформацію. Приносимо вибачення вам за незручності. І підкреслюємо — обмеження тимчасові. З повагою, VAB Банк

Danylov
Danylov
19 вересня 2014, 14:01
Добрый день.

Подскажите, пожалуйста, какая комиссия за перевод денежных средств с вклада «На вимогу «Для виплат»» в другой украинский банк? Либо дайте, пожалуйста, ссылку на соответствующий документ. Спасибо.