100$ В ДЕНЬ

zerocolster 28 березня 2014, 14:11
Добро дня. Мій вклад закінчився в середині березня.
Дуже жалію що поставив валютний депозит в VAB.
При тому що знаю добре керуючого банку, мені приходиться кожного дня ходити в цей грьобаний банк і забирати по 100$ (які не завжди є в касі!!!) я порахував що до 29 серпня якщо кожного дня будуть долари я заберу депозит.
Хочу вам сказати що всі рахунки в цьому банку заморожені. Вони не можуть ніяких дій прийняти без дозволу вищестоящого начальства. Про підкріплення валютою можете забути. Ніякого підкріплення не буде хіба в гривнях і то не на великі суми. SWIFT платіж також не проходить. Потрібно мати погодження з Києва. Варіант забрати в зототих злитках але зараз дуже дорога ціна. В кінці 2013 була десь на 100-150 гривень дешевше. На суд подавти також хотів але перед ти потрібно написати письмову заяву на те що ви хочете зняти гроші з рахунку. Через місяць дадуть відповідь. Після того потрібно ще одну заяву з посиланнями на статті про те що вони порушують закон і повинні віддати гроші. Тоді аж суд. Чесно я вже всі варіанти попробував нічого не получається. Кажуть що ситуація стабілізується після першого траншу доларів з Європи, або після виборів. Поки що ходжу кожен день в банк по 100доларів. І надіюся що все таки погодять SWIFT переказ.