Тема: вот пример заявы о возврате депозита

fulimon 22 березня 2014, 22:13
Голові правління
ТОВ «Український промисловий банк»
Дергун Віктору Васильовичу
01133 м. Київ, бульвар Л.Українки, 26

ПІБ заявника,
Адреса заявника, телефон

Заява
Я, ПІБ заявника, дата договору уклала договір банківського вкладу № ХХХ з відділенням №ХХ філії КРУ ТОВ «Укрпромбанк», відповідно до якого банк зобов’язався прийняти від мене гроші строком на ХХ днів, датою повернення яких є дата повернення. Відповідно до п.2.1.5 зазначеного договору банк зобов’язується повернути повністю вклад у дату повернення готівкою.
26 грудня 2008 року я повідомила у письмовій формі відділенням №ХХ філії КРУ ТОВ «Укрпромбанк» про намір розірвати договір банківського вкладу у зв’язку з його закінченням.
дата повернення я звернулася до банку з проханням повернути гроші в повній сумі ХХХ (сума прописом) гривень плюс нараховані відсотки, оскільки відповідно до статті 1060 Цивільного кодексу України банк зобов’язаний видати вклад на першу вимогу вкладника.
Керуючою відділення №ХХ філії КРУ ТОВ «Укрпромбанк» мені було в грубій формі відмовлено в отриманні банківського вкладу в повній сумі без будь-яких пояснень, чим було порушено мої права, гарантовані Конституцією України та Цивільним кодексом України.
Відповідно до Закону України «Про звернення громадян» звернулася до керуючої відділенням з проханням надати письмову відповідь щодо роз’яснення її дій, на що знову ж таки отримала відмову. Всі розмови з працівниками банку записувалися мною на диктофон, що може бути підтвердженням моїх слів.
Дії керуючої відділенням №ХХ філії КРУ ТОВ «Укрпромбанк» вважаю неприпустимими по відношенню до клієнтів банку та такими, що підривають довіру вкладників до КРУ ТОВ «Укрпромбанк».
Прошу:
1.Повернути повністю банківський вклад в повній сумі ХХ (сума прописом) гривень плюс нараховані відсотки;
2.Вжити необхідних дисциплінарних заходів по відношенню до керуючої відділенням №ХХ філії КРУ ТОВ «Укрпромбанк»;
3.Відповідно до Закону України «Про звернення громадян» надати відповідь на моє звернення.

дата _______________ ПІБ

Відділення № Х
філії КРУ ТОВ «Укрпромбанк»,
адреса банку.

ПІБ заявника,
Адреса заявника, телефон

Згідно з Договором банківського вкладу № ХХ, який був заключений мною, ПІБ заявника, дата договору, з Відділення № Х філії КРУ ТОВ «Укрпромбанк», датою повернення вкладу у сумі ХХХ (прописом) є дата повернення.
Відповідно до п. 2.1.5. вищезазначеного Договору Банк зобов’язується повернути повністю вклад у «Дату повернення», тобто дата повернення.
У вказану дату банк не повернув вклад, тобто порушив умови договору та ряд законів України та статей Цивільного кодексу України.
У зв`язку з цим, керуючись статтями 22, 23, 525, 530, 550, 551, 552, 610, 611, 612, 623, 624, 625, 1061 (ч.4), 1066 (ч.3) та 1074 ЦКУ вимагаю:

1) нарахувати відсотки згідно договору за весь період затримки виплати банком повної суми вкладу;

2) сплатити неустойку в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми несвоєчасно виконаного грошового зобов'язання за кожен день прострочення виконання;

3) відшкодувати збитки та упущену вигоду, причому банк використовує кошти вкладників для одержання доходів, тому розмір упущеної вигоди, що має відшкодовуватися, не може бути меншим від цих доходів (ч.3 ст.22 ЦКУ).

У разі невиконання вимог буду змушена звернутися до суду для захисту порушених прав та відшкодування моральної шкоди.

дата _______________ ПІБ