Не повертають кошти покладені на депозитний рахунок

729090 24 лютого 2014, 23:35
Згідно заяви про дострокове розірвання договору банківського вкладу № 729090/2014 від 10 лютого 2014 року, оформленого у відділенні № 83 ПАТ «ВіЕйБі Банк», мав бути виданий мені вклад в евро 17 лютого 2014 року.
Разом з тим при щоденному зверненні, тричі вдень, представники відділення в т.ч. начальник відділення Задорожна Ю.О. обіцяли з години на годину кошти повернути. При запитанні чи немає в банку проблем відповідали що все добре. При спробі написати скаргу в Книгу скраг, заяв та пропозицій представникам банку довелося її купувати в магазині та оформляти при мені, в звязку з відсутністю її. Лише після цього я змогла написати скрагу. У Ващому відділенні куточок споживача взагалі відсутній.
Сьогодні 24 лютого 2014 року зайшовши черговий раз я згідна була забрати валютний депозит у гривні, про що мене повідомили що ліміт зняття готівки 1200 грн і мені прейдеться до Вас ходити ще місяць, два, три чи чотири. По даному факту розпорядні документи щодо обмежень ззняття готівки з депозитних рахунків мені на вимогу показати не змогли. На сайті банку на час звернення їх теж не було.

Vitalina2014
Vitalina2014
25 лютого 2014, 7:01
Не могу снять наличку с карты вторую неделю. В отделении Краматорска сказали, что с 24.02 установлен лимит на снятие. На сайте банка такой инфы нет, кому верить?
VAB Bank
VAB Bank
25 лютого 2014, 10:07
Мы приняли к сведению вашу информацию и работаем над скорейшим решением вашего вопроса. Приносим вам извинения за принесенные неудобства. Ситуация временная и обусловлена сложной политической обстановкой в стране. С уважением, ваш VAB Банк

Головна / Банки України 🏦 / ВіЕйБі Банк (VAB Банк) 💰 / Відгуки про ВіЕйБі Банку 📝 / Не повертають кошти покладені на депозитний рахунок