Брудні доллари

Сергій Ковтун 23 лютого 2024, 18:10
Замовив за тиждень 2000+ долларів і прийшовши у відділення мені кажуть що доллари лише старого зразка. Подивився на них і відмовився бо вони затерті і брудні, це видно неозброєним оком.

А тепер трішки емоцій. Я важко працюю щоб у цей важкий час мати звичайну подушку безпеки. Не розкіш, не будинок, а звичайну подушку. І все що мені треба, це звичайні доллари, які мені цю подушку можуть забезпечити. Як відповідальний громадянин, я постійно доначу, поширюю збори, стараюсь робити все щоб бути корисним суспільству. А ви мені не можете нормальні доллари дати?
Я ж їх бронюю, знаходжу час, плачу комісію, ну можна ж хоч трішки поваги?

Я майже впевнений що ви зараз напишете що приймаєте будь-які доллари відповідно до закону. Але я вже з цим стикався, 10%, 15% і навіть 30% просять дисконт на купюри, які виглядають абсолютно нормально, а ви пропонуєте геть понівечені. Я обожнюю моно, але наступного разу подумаю двічі чи тримати у вас зайві кошти. А поки буду бронювати і кожних 5 днів пробувати зняти нормальні. Дякую за лотерею

Сергій Ковтун
Сергій Ковтун
4 березня 2024, 14:42
Спробував забрати сьогодні, і на питання чи є доллари не потерті і від 2006 року, сходу почала хамити. Не пам’ятаю коли останній раз з цим стикався. Касир Людмила Скок. До вас ні ногою більше

Курс валют в Універсал Банку

Курс валют в Універсал Банку