Кредит погашений чи ні?

svitlanavedel 23 листопада 2020, 16:53
Доброго дня. Пишу від імені людини, яка вже досить давно взяла валютний кредит на авто під заставу того ж авто у Вашому банку ( при курсі долара 8грн.). Протягом певного періоду було проплачено 1/3 суми кредиту, потім кредитор втратила фінансову можливість оплачувати кредит. Був суд. Авто забрали та продали. Після цього залишилося 2000 доларів до сплати. Протягом кількох останніх років з пенсіїї вираховують по 10 відсотків на погашення кредиту ( при мінімальній пенсії та являючись опікуном). Нещодавно з виконавчої служби надійшов лист про те, що накладається арешт на авто людини, яка виступала поручителем по даному кредиту. Декілька днів тому телефонує чоловік, представляється працівником банку і повідомляє, що є можливість погасити кредит, але для того потрібно заплатити 100доларів (на даний момент долар 28,5). Щоб перевірити цю інформацію зателефонували на гарячу лінію, де нам повідомили, що кредит погашений. Більш детальну інформацію обіцяли надати за день. На наступний день зателефонував той самий чоловік і знову сказав, що потрібно проплатити 100 доларів. Знову телефонуємо на гарячу лінію, де нам повідомляють, що жодної інформації по даному кредиту не нададуть, а потрібно звертатися у відділення, якого в Рівному немає. Це пенсіонерці потрібно витратити половину пенсії, щоб поїхати у Львів або Київ у відділення. Підкажіть, будь ласка, як поступити у цій ситуації?
Універсал Банк
24 листопада 2020, 16:19
Доброго дня!
Уточніть, будь ласка, в особистих повідомленнях дані клієнта(ІПН) на якого оформлений кредит, номер телефону з якого телефонували з Банку і дату. Перевіримо інформацію більш детально.

UniversalBank
UniversalBank
25 листопада 2020, 17:01
Відповіли в особистих повідомленнях.

Курс валют в Універсал Банку

Курс валют в Універсал Банку