Мінфін - Курси валют України

Встановити

Відділення Універсал Банку: Київ, вул. Борщагівська, 117/125

Адреса:
Київ, вул. Борщагівська, 117/125
Телефон:
0 800 300-200
Час роботи:
Пн-Пт: 09:00-18:00 (каса: 09:00-18:00), Сб-Нд: вихідний
Відгуки про відділення:

Поділіться враженнями про це відділення

Щоб написати відгук, потрібно зареєструватися . Реєстрація займає близько 30 секунд.
1 не зарахована
17 грудня 2023, 13:41
Із карткою монобанка неможливо потрапити до банкомата у вихідні.
Коментарі (4)
3
24 жовтня 2022, 14:22
07.09.2022 15:20 (судя по выписке) снял депозит в кассе. Одна из купюр (50$) была с «маленьким» президентом, но я не придал этому значения.
Оказывается такие купюры уже нигде не берут, т.к. они платежеспособные, но «не совсем».
Это махинации кассиров или банк таким образом от неликвида избавляется?
В отделение ехать, наверное, смысла нет, т.к. прошло 1,5 месяца и доказать что это «их» купюра вряд ли получится.
Коментарі (2)
Ответ банка
Універсал Банк
28 жовтня 2022, 13:52
Доброго дня!
Дякуємо за Ваш відгук.
АТ «УНІВЕРСАЛ БАНК» не встановлює обмеження щодо номіналу та року емісії банкнот іноземної валюти з якою здійснюються операції та які є законним платіжним засобом на території відповідної іноземної держави. АТ «УНІВЕРСАЛ БАНК» чітко дотримується діючого законодавства з питань роботи з готівковою іноземною валютою.
Емісію/випуск та вилучення з обігу банкнот доларів США здійснюють виключно Федеральні Резервні банки. Банкноти доларів США з «маленьким» президентом є абсолютно платіжними, їх з обігу не вилучали, тому всі банки та всі обмінні пункти України зобов'язані їх приймати/видавати, тобто здійснювати касові операції (якщо відсутні сумніви щодо їх платіжності).

«… такие купюры уже нигде не берут, т.к. они платежеспособные, но «не совсем».» є помилковою/хибною інформацією. Таку інформацію клієнтам надають недобропорядні працівники інших банків/обмінних пунктів, які бажають заробити на клієнті – прийняти «стару» банкноту по заниженому курсу або отримати від клієнта додаткову комісію нібито за «не зовсім платіжну банкноту». Таким чином обманюють клієнтів.

АТ «УНІВЕРСАЛ БАНК» здійснює касові операції з даними банкнотами – Ви можете внести цю банкноту на поповнення рахунку або здійснити валютно-обмінну операцію (отримати гривню в обмін на долари США). Касир банку перевірить банкноту, щодо справжності/платіжності (це є вимоги НБУ), та якщо не буде сумнівів щодо даної банкноти – ОБОВ'ЯЗКОВО здійснить касову операцію.
1 не зарахована
17 червня 2020, 20:29
Розповім зараз історію на мільйон. Тому тримайтесь.
Приходить моя бабушка( далі «бб») у відділення банку, щоб зняти кошти з картки. Три тисячі(до суми ще повернемось). Жодна людина поруч не стоїть. Та і це неможливо. Хто був у тому відділенні, зрозуміє. У неї не виходить, бо вона забула пінкод. На наступний день о 10:00 стартує спроба зняти гроші вгадайте на яку суму… правильно 3 тисячі. О 10:01 телефонує «служба безпеки банку» і повідомляє, що бб(називають ім'я) не змогла вчора зняти готівку(дуже цікаво, яким чином вони це дізнались). Відповідно людина розуміє, що це банк…, оскільки, хто міг ще знати про невдалу спробу зняти гроші. І тут починається трешак. Ці с**и намагаються розвести на гроші… перекидання на моб. рахунок, питання про номери карток, карток інших банків, к-ті грошей на картках. Короч трешак повний.
І тепер найголовніше. Сподіваюсь ви вже сіли. Ця картка використовується тільки у одному випадку… це щоб зняти гроші. Тобто вона дістається із гаманця тільки у відділенні банку… ВСЕ. Скомпрометувати дану картку НЕМОЖЛИВО. Це був перший раз, коли її дістали, щоб зняти гроші. Людей поруч не було… ніхто підгледіти не міг… Ну і виникає логічне питання. Якщо викрасти якимось неймовірним чином інформацію по картці, а це № картки, дати дії, CVV код та спробувати зняти кошти… я ще можу якось закрити на це очі і зрозуміти, але от як розводили дізнались фін. номер,??? взагалі, не розумію????
Ок. Ну думаю розбереться Служба безпеки банку. Яким чином хотіли викрасти гроші, хто, коли, де. Переглянуть камери може, встановлять хронологію подій, дізнаються чи були запити у банку по даному клієнту в той день від співробітників… та скажуть яким чином була скомпрометована повністю вся інформація по клієнту. Щоб уникнути такого у майбутньому.
Телефонуємо у банк просимо з'єднати із СБ...і… і… і… у нас її не має. Браво… хлопаю стоячи… скільки років банку? Якщо коротко то розмова виглядала так. СБ у нас не має, а мені пофігу на ваші проблеми… я вам дала відповідь на ваше питання, аля виконала свою роботу. Гуд бай.
Перевипустити картку може мені потрібно?? Та нє нафіга. У шахраїв є вся інфа по рахунку. Хай у них буде. Нам то що шкода? Можемо і поділитись.
Так чим ця історія закінчилась. Бб ввела 3 рази невірно пінкод. Тому ці олені не змогли зняти гроші, бо картка була заблокована. Перший раз у житті пам'ять не підвела, а допомогла таким чином. Якщо б картка не була заблокована, то грошей…
Для справедливості варто сказати, що я описав другий дзвінок у кол. центр. Першого разу коли телефонували, щоб дізнатись інфу по цим операціям, порекомендували перевипустити картку там п'ятірка. Але ну такое 50 на 50.
Відповідно робимо висновки.
Можете покласти гроші уданий банк і вірити у краще. Наприклад, що співробітники які прийдуть у банк, і які не буде перевіряти СБ на благонадійність, працюватимуть гідно… не будуть зливати особисту інфу, не буду замість вас забирати ваші депозити з банку і завжди у повній мірі проконсультують вас по ваших питання, а не на від*бись.
Вірте у це, я вірю у вас. Всіх вам благ. А от я із сім'єю вислую звідси.
P.S. Можна б було ще описати ТГ-банкіг, але там трешак навіть описувати нема сенсу.
Коментарі (5)
Ответ банка
Універсал Банк
18 червня 2020, 9:38
Уточніть, будь ласка, в особисті повідомлення детальну інформацію (контактний номер телефону клієнта або ІПН, дата дзвінка СБ банку і з якого номера телефонували) для розгляду питання індивідуально.
2
3 червня 2020, 12:42
Я вірю в прикмети, знаки :-) І коли я прийшов у відділення Універсалбанку, що на вул. Борщагівській, 117/125 в Києві (номер 27, по-моєму) відкрити депозит в монобанк на певну, не надто маленьку, суму грошей, ніби все починалося добре. Пара клієнтів і я — другий в касу. Перший «знак» — якось по-хамськи обслуговувався молода людина переді мною. Ну добре. Один раз — може випадковість. Але коли переді мною менеджер впихнули другого Клієна (нас клієнтів всього було троє), я вирішив, що це вже не випадковість. І я відмовився зв'язуватися з цим банком. А Monobank втратив трохи грошей і свого клієнта. Мораль — дотримуйтесь «знакам» і ретельніше вибирайте собі бізнес-партнерів :-)
Коментарі (1)
Ответ банка
Універсал Банк
3 червня 2020, 15:52
Дякуємо за ваш відгук!
Приносимо вибачення за доставлені незручності. Ми постійно працюємо над вдосконаленням рівня обслуговування клієнтів, тому докладемо максимум зусиль, щоб уникнути подібних ситуацій в майбутньому.
Уточніть, будь ласка, в особисті повідомлення ваш контактний номер телефону.
без оцінки
18 грудня 2015, 16:04
Шановний Миколо Анатолійовичу!
Ми щиро вдячні Вам за те, що Ви обрали для обслуговування саме ПАТ «Універсал Банк». Головними принципами в нашій роботі є повага та індивідуальний підхід до кожного клієнта.
У відповідь на Ваше звернення повідомляємо, що згідно укладеного між Вами та Банком кредитного Договору Ви погодились на отримання інформації про розмір існуючої заборгованості та/або чергові платежі, строки та умови їх погашення засобами зв’язку, зокрема телефоном або поштою.
Доводимо до Вашого відома, що на 17/12/2015 по Вашому кредиту зафіксовано 684 дні заборгованості, сума боргу складає 4 531,38 UAH.
Дзвінки здійснюються з метою отримання домовленості на оплату, що передбачено внутрішньою процедурою Банку.
Для узгодження питань з приводу оплати просимо Вас звертатись до найближчого відділення ПАТ «Універсал Банк» або телефонувати за номером 044 391 57 72.
Вдячні Вам за звернення до ПАТ «Універсал Банк».
17/12/2015

Николай Гордиенко <nikolai.gordienko@gmail.com>
15:43 (5 мин. назад)

кому: Contact
Для особо тупого клеркак который написал это письмо… повторяю отношения с вами закрыты письмом и банковской квитанцией вашего банка… копии бумаг отправил… если вы не принесете извинения после нового года мои юристы положат сответствующие бумаги конкретным людям
Написати коментар
1
2 липня 2015, 11:30
Банк не відповідає за роботу своїх співробітників

В мене від юніверсал банку лише негативні враження.

Працюю з двома відділеннями – на проспекті Перемоги та на Борщагівській, і там і там некваліфіковані співробітники, але ще гірше те, що керівництво не відповідає за їх роботу.

В відділенні на проспекті Перемоги керівник надав неправдиву інформацію про їх послуги, коли дійшло до справи, виправдовувався, що такого він не міг казати.

В Борщагівському відділеннів через халатність співробітниці яка веде СПД – у вказаний мною день не була подана заявка на продаж експортної виручки, через що я поніс збитки, на вимогу пояснити, чому, співробітниця сказала, що «НЕ ВСТИГЛА».

Керівник відділення вину в тому, що не встигли визнає, але в тому, що я втратив гроші – ВОНИ НЕ ВИННІ. Компенсувати збитки в розмірі 1500 грн всі відмовилися.

Скарга з доданими документами і інформацією з НБУ в центральний офіс – принесла лише вибачення за незручності, але вимога компенсувати хоча б матеріальні втрати залишилася незадоволеною. Буду писати скаргу в НБУ, думаю у випадку перевірки вони заплатять хабарами в рази більше ніж мені винні.

Враження, що там працюють некваліфіковані безвідповідальні ***
А позиціонують себе як європейський банк…

Змінив банк, що обслуговує мене і задоволений.
Написати коментар
На сторінці зібрана вся інформація про відділення Універсал Банку за адресою Київ, вул. Борщагівська, 117/125. Якщо ви збираєтеся відвідати відділення, для того щоб відкрити депозит в Універсал Банку - порівняйте попередньо ставки по депозитах в банках вашого міста. Якщо ж ви зібралися зробити обмін валют в відділенні  Універсал Банку розташованому за адресою  Київ, вул. Борщагівська, 117/125- конвертер валют допоможе вам порахувати на яку суму ви можете розраховувати. Нема часу чекати схвалення кредиту від, а гроші потрібні терміново? Оформіть кредит онлайн за 5 хвилин в кращих мікрофінансових організаціях України.