Відгуки про Укрбудінвестбанк

1Kostea00 15 листопада 2022, 19:01
Дуже швидко оформли картку, все працює без проблем. Іншими послугами поки не користувалась, але служба підтримки працює дуже оперативно.
baliw6 6 жовтня 2022, 9:59
Обслуживались в этом банке еще в Харькове. Не самый популярный, конечно, но платилит через него зп, поэтому выбора не было)))) Конечно, мобильный банкинг… По сравнению с моно или приватом его просто нет, можно сказать))) но что больше сейчас напрягает — перехали из-за войны в Ужгород… а тут отделений нет…и все — как вопросы решать неизвестно… Вобщем расширить бы географию и моб банкинг до ума довести — можно пользоваться)
okwgrordb 13 вересня 2022, 13:18
После просмотра условий по вкадам в разных банках — отдал предпочтение Укрстройбанку.
Внутри и снаружи отделение выглядит аккуратно. Удобная, уютная расстановка. Но!
Сначала коллектив банка не смог разобраться, есть ли у них возможность открыть мне вклад по ID карте или документу в Дие.
Далее кассир, принимавшая довольно большую сумму на вклад, по-моему, делала это в первый раз, постоянно смотрела инструкцию, и советовалась с коллегами. Итого на оформление вклада ушло более 2 часов.
Может быть попал на нового и неопытного сотрудника, но надо чуть лучше обучать работников до начала работы с клиентами. Благо весь персонал очень вежлив! Если бы не задержка, то …мог бы стать лучшим банком для меня из всех, которые я посещал.
yqociojc 13 серпня 2022, 10:09
кредитний ліміт дуже виручив за кордоном. дякую, що відкрили знов і дали клієнту можливість підстрахуватися
slex 10 серпня 2022, 11:57
Відділення за адресою: Дніпро, пр-т Д. Яворницького, 96
При спробі зняти готівкових євро в банкоматі за кордоном в межах лімітів НБУ 12500 грн. на тиждень (320 євро) з третьї спроби дозволило зняти тільки 100 євро. Після чого гроші з рахунку щезли. Гаряча лінія повідомила, що це вимога НБУ блокувати вдвічі більше коштів на рахунку на термін 2 доби, якщо гроші зняли після 9 вечора. Цікаве обмеження. Чому ж інші банки так не роблять і не керуються подібними обмеженнями? Пообіцяли зняти блокування після 11 ранку. Авжеж… Нічого подібного. Далі, на третю добу, після 11 години ранку тільки після багаторазового дозвону на гарячу лінію та годинного підтягування файлів суму вдалось поновити. Але… знов сюрприз. Щоденний ліміт в мобільному додатку, який ледь не щоденно я встановлюю на 15000 грн. знову було зменшено до 5000 грн. Тобто, знову тільки 100 євро знімайте, не більше. Нагадаю, що за кожне зняття банк окрім 2% бере ще й по 2 євро за транзакцію. Цікавий сервіс. На питання скільки євро я можу за один раз зняти в банкоматі з моєї суми на картковому рахунку гаряча лінія надала три різних варіанти відповіді за одну консультацію. Один з яких: спробуйте скільки дасть. Жахлива некомпетентність. Сьогодні спробую зняти залишок, можливо ще буде що написати.
fagzhootdoan 28 липня 2022, 19:58
Дуже пристойна гаряча лінія, отримав консультацію по всіх питаннях, які цікавили, без затримок і в повному обсязі
Galina1310 11 червня 2022, 12:09
Відділення за адресою: Івано-Франківськ, вул. Польова, 4-А
Був депозит у банку, після закінчення вирішила забрати, завчасно попередила і без проблем забрала кошти))
roma506 25 серпня 2021, 13:50
Назву ніколи не чув, оплачував квитанцію в ТСЦ на Крайній, черга, другий касир нєспєшно повернулася з булками й йогуртом, черга поменшала. Структура монополіст, комісія 3−4% (30 грн за 243 грн), якщо карткою ще +3%, персонал пару класів освіти, обслуговування ніяке…
10.10.2020 звернулась в касу.Я зайшла не одна до відділення.Хлопець присів на стілець, на що касир крикнула «Вас кто-то приглашал сюда присесть»?!, працівник Івко Ірина Сергіївна. Далі, коли я сказала суть свого візиту, мені озвучено касиром суму для сплати, я уточнила яка комісія, так як не попередили про неї(я розумію, і цілком нормально ставлюсь до комісії банку, але працівник зобов'язана попередити) касир знову хамськи відповідає.
Як клієнт, я б хотіла більше поваги. А враження від працівника, вибачте як «Совкова тетка» до якої я прийшла додому а не на роботу. Обов'язково хотіла б отримати зворотній зв'язок, дякую! Всі ми люди, і виснажуємось, але потрібно бути, як мінімум ввічливими, представнику банку не личить така хамовитість!!!
68466998 8 липня 2020, 10:08
Завжди хороші ставки за депозитами, дуже лояльний підхід до клієнтів.
8 липня 2020, 13:35
Відгук підтверджений «Мінфіном» (на 08.07.2020).
Андрей Тонких 25 серпня 2019, 7:53
Відділення за адресою: Київ, вул. Чорновола Вячеслава, 8
Стал владельцем зарплатой карты. Такого ужасного обслуживания нигде не встречал. К примеру оформление интернет-банкинга это эпопия в три дня. А то как обманывают в колл-центре и обещают одно, а по факту выходит другое.
27 серпня 2019, 20:25
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 27.08.2019).
Vasyl Kacheray 14 серпня 2018, 15:56
Відділення за адресою: Львів, вул. Миколайчука, 36-А
Завжди все швидко, якісно. надійно. Ніяких проблем.
16 серпня 2018, 14:54
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 16.08.2018).
mastermind 18 серпня 2014, 21:57
Хорошо, что банк маленький и всех сотрудников уже знаю в лицо. Это совсем не то, что в системных банках, когда возникает проблема не знаешь куда бежать.
Головна / Банки України 🏦 / Укрбудінвестбанк 💰 / Відгуки про Укрбудінвестбанку 📝