Коли припинять кулуарщину.

SvobodaU 23 лютого 2016, 12:49
Привіт, Укрсоцбанку, який, як той біблійний Іона, можливо, сумує і, поміж судами з почервонілими від стресів людьми, згадав про Бога у череві потужного левіафана Альфа-Груп (Альфа-груп заявляє, що поглинуло Укрсоцбанк, а не об'єдналося з ним). Важливі питання через помилки або ту саму кулуарщину — відкриті. То пишуть, що Укрсоцбанк поглинутий, то поглинається, то буде поглинутий, але для позичальників Укрсоцу, Альфа-Банк профілактично дав знак: «Ми завжди повертали своє і в Москві, і в Україні». То, може, за своє вважають і відсотки підняті Укрсоцбанком добросовісним позичальникам «зі стелі» у кризовому 2008, за своє вважають і єдине житло позичальників на 50-80% оплачене людьми з власної кишені. Активізувалися відомі VIP-позичальники Укрсоцу. Як завжди, пишуть багато бруду, але замало про умови кредитування грандів і це тоді, коли влада об'єднує людей і олігархів з метою «припинити чвари аби врятувати країну». Мене дивує: невже «гранди» брали мільйони у доларах під 8-10% річних (сам Укрсоцбанк майже до 2014 року кредитувався у доларах під 1-2% річних), невже не платили всі кризові роки, невже з ними обговорюють списання до 70% кредиту і про відсотки і мова не йде. Далі про постановки. Питання про те, що Альфа-Банк (виходить, тепер, і Укрсоцбанк) російський загострили раптово, напередодні так званого погрому офісу банку невідомими. Було смішно бачити на ТВ-екрані, як молодики били багато скла, але «обійшли лісом» коштовну плазмову панель і «гальмували» під менторським тоном банківської Жанни Д'арк. Банківські лобісти у владі дуже артистичні і талановиті щодо режисури, а цей талант заразний. У справі пограбування позичальників Україна не відстає від Росії. Відомі Брюллов і Жуковський чудово порозумілися з талановитим Шевченко щодо суті рабства і інстинктів здирника. Тож, напишіть про недостатньо анонсовану проукраїнську позицію Укрсоцбанку прямо зі свого звіту, наприклад, про те, як Укрсоцбанк потерпів від анексії Криму і т.і., а потім — про інстинкти здирника.