Банк який розчарував.

bodn 22 січня 2015, 11:28
Я 17-18 січня був за кордоном та знімав іноземну валюту в банкоматах.Банк звичайно ці операції провів 20 січня 2015р. після чого в мене на карточних рахунках появились мінуси.Всі прекрасно розуміють, що транзакциї з міжнародними банками закриваються не зразу, а протягом кількох робочих днів. Для того і існують правила, згідно з якими банк зобов'язаний повідомляти своїх клієнтів про нововведення за 14 днів, но інформація появилася на вашому сайті тільки 20 січня 2015р.І не курс помінявся, як працівник банка нам тут відповідає, а БУВ ВВЕДЕНИЙ ДОДАТКОВИЙ КУРС ДЛЯ КАРТ.

Для початку всім в кого транзакції були проведені до 20 січня включно і були закриті по нововеденому курсу для карт, потрібно подати письмову жалобу в відділення банку. Дальше діяти по результату. Якщо рішення буде негативне, то подавати в суд, а також складати колективний іск і давати хід другим озвученим тут випадкам.

В даному випадку дії банку являються протизаконними.

22 січня з ранку була інформація про створений сайт для боротьби з незаконними діями банку… Будь-ласка, в кого є ця інформація скиньте на мою адресу bodn@mail.ru.
Укрсоцбанк
UniCreditBank 22 січня 2015, 13:15
по правилам международной платежной системы операции проводятся в два этапа (блокировка и списание). Между этими операциями может быть разница от 2 до 10 дней, поэтому между блокировкой суммы на счете и ее фактическим списанием при колебании валютного курса возможно возникновение разницы между суммой заблокированных и списанных со счета средств. Видимо, платежная система передала информацию позднее 20 числа, к сожалению.

silard
silard
22 січня 2015, 13:20
Диана Гупаленко
Диана Гупаленко
22 січня 2015, 19:22
Если кто знает про созданный сайт для борьбы с Юникредитом и мне кидайте на gupalenko@bigmir.net
Mech
Mech
23 січня 2015, 14:47
И мне тоже ссылку на сайт для борьбы с Юникредитом на mech@i.ua
OZalex
OZalex
26 січня 2015, 18:01
И мне тоже ссылку на сайт для борьбы с Юникредитом на wellaprof@mail.ru