Махінації в Укрсоцбанк(банк в зговорі зі злодіями)

leon83 25 вересня 2011, 18:03
Мене звати Карман Леонід Володимирович, житель міста Тальне Черкаської області,21.09.2011 приїхавши в м.Умань задля купівлі авто, домовившись з продавцем який наполягав (по телефону)щоб я поклав гроші в саме цей банк, приїхав у відділення, що знаходиться по вул.Леніна 50, поклав на вказане мені прізвище суму в розмірі 120 150 грн., але вирішив себе перестрахувати та звернувся до касира, яка підказала мені зробити переказ, та отримати контрольний код, без якого отримувач не може отримати кошти, отримавши квитанцію з контрольним кодом, зі спокійним серцем пішов на зустріч та оглядини авто яке так до кінця дня і не зявилось, дочекавши вечора вирішив їхати додому, а на слідуючий день повернутись та зробити відклик коштів(як порадила касир).Вранці 22.09.11 ще раз спробувув зателефонувать продавцю авто телефон якого був вимкнено,і вирішив зателефонувати в банк та спитати чи ніхто не намагався зняти кошт та отримавши відповідь що кошти зняті отримав шок та вирушив до Умані.Там мене зустріли управляча та касир, на питання яким чином люди зняли кошт ,і почувши багато різноманітних відповідей(-що кошти могли зняти й без коду,-що хакери могли перехопити,-що тиждень назад контрольний код відмінили)сказали що їхньої вини в цьому немає і вони «як зможуть так і допоможуть»,«знайдуть крадіїв через супутник»вибачились.Покинувши банк вирішили провірити достовірність інформації та зателефонували на гарячу лінію Укрсоцбанку де отримали чітку відповідь що без коду отримати кошт неможливо(ця розмова записана на телефон)згодом розказавши ситуацію в надії на допомогу попросили зєднати зі службою безпеки банку, оператор попросив зачекати на линії (3-5хв)вибачився і сказав, що зміни внесенні приблизно тиждень назад і коду тепер не потрібно, ще кілька раз набравши операторів отримував відповідь що без коду неможливо зняти кошт, та після обрису ситуації просили почекать, а потім та ж сама «пісня», на четвертий вже казали «так як треба» коду не треба.Є підозра, що управляюча банку знаходиться в змові з злодіями, Допоможіть!!! мій тел.0982147703.оригінали документів та запис на руках

Duke
Duke
26 вересня 2011, 18:03
Добрый день. Направим вашу жалобу в надлежащие структуры. Очень надеемся, что Вам помогут.

Головна / Банки України 🏦 / Укрсоцбанк 💰 / Відгуки про Укрсоцбанку 📝 / Махінації в Укрсоцбанк(банк в зговорі зі злодіями)