Відмова в отриманні пенсії опікуном (питання вирішено 15.02.2018)

LNatalia 9 лютого 2018, 22:12
Відділення за адресою: Київ, вул. П. Сагайдачного, 22/1
Я, являюсь опікуном недієздатної особи, звернулась 8.02.2018 до відділення Укрсоцбанку на Подолі для отримання пенсійної картки та надала всі необхідні підтверджуючі документи. Укрсоцбанк відмовляє мені в видачі картки. Я звернулась до колл центру стосовно можливості отримання пенсії з рахунку, мені повідомили, що це не можливо.

Згідно з Постановою НБУ № 833 від 27.11.2015 та Постановою НБУ N 106 від 25 жовтня 2017 року Пункт 7.4.Коштами на поточному рахунку, відкритому на ім'я особи, визнаної судом недієздатною, розпоряджаються її опікуни.

Згідно інформації наданої Пенсіійним фондом у Укрсоцбанку не має законних підстав для відмови у видачі пенсії у даному випадку і тому я вимушена подати скаргу до НБУ про порушення права інваліда отримати належну їй пенсію.
Укрсоцбанк
12 лютого 2018, 11:55
Доброго дня, LNatalia. Нажаль, дійсно карту за довіреністю отримати не можливо.
Згідно пункту 2 Розділу 6 Постанови Правління Національного банку України від 05
листопада 2014 року №705 «Про здійснення операцій з використанням електронних платіжних засобів» емітент зобов'язаний не розкривати іншим особам, крім користувача, ПІНу або іншої інформації, яка дає змогу виконувати платіжні операції з використанням електронного платіжного засобу.
Користувач зобов'язаний надійно зберігати та не передавати іншим особам електронний платіжний засіб, ПІН та інші засоби, які дають змогу користуватися ним.
Отже, видача конверту з ПІН-кодом на підставі довіреності заборонена законодавством.
Банківська платіжна картка видається на підставі довіреності у разі якщо представник не матиме змоги виконувати платіжні операції.

9 лютого 2018, 22:14
Я бы подавал сразу в суд с компенсацией морального ущерба…

Закон однозначно на вашей стороне.
12 лютого 2018, 22:14
Спасибо за поддержку!!!
12 лютого 2018, 17:50
Шановний банк! Ви хоча б ознайомтеся з тим, хто отримує пенсію в разі визнання особи недієздатною і на підставі чого. Ну яка довіреність? Ви там зовсім того чи як?
ну відкрийте ЦКУ хоча б перед тим, як писати маячню!!!
Опікун вчиняє правочини від імені та в інтересах підопічного і це встановлено Законом, а не постановою правління НБУ! і ця постанова тут взагалі ні до чого. ОЛЕНІ, одним словом.
12 лютого 2018, 22:15
Спасибо за поддержку!!!
12 лютого 2018, 19:32
Вот вам реальный уровень безграмотности достаточно
высокооплачиваемых банковских юристов и специалистов.
12 лютого 2018, 21:53
Qwerty1999 и AndreyL4 Спасибо за поддержку!!!
12 лютого 2018, 22:13
До відома Банку, я не писала запит, як отримати пенсію за довіреністю. Мене цікавить питання, чому я як опікун не можу отримати пенсію зараховану на рахунок у вашому банку на ім'я моєї матері, яка хворіє 20 років та знаходиться в тяжкому психічному та фізичному стані, визнана недієздатною і тому я представляю її інтереси і дію згідно законодавству? Чому раніше я могла отримати картку в Укрсоцбанку і ніяких проблем не виникало?
13 лютого 2018, 14:24
Тому що раніше Укрсоцбанк належав групі Юнікредит, які хоч якось тримали репутацію, хоч і не найкращим чином. Після продажу — маємо те що маємо
15 лютого 2018, 21:44
Картку сьогодні отримала.
16 лютого 2018, 10:20
Вот что Минфин животворящий делает и жалоба на нем=)
АННА ПРОКОПОВИЧ
АННА ПРОКОПОВИЧ
16 лютого 2018, 10:55
На жаль, дійсно спочатку було відмовлено у видачі карти. Для вирішення даного запиту потрібен був додатковий час. Після узгодження – карта була отримана.

Головна / Банки України 🏦 / Укрсоцбанк 💰 / Відгуки про Укрсоцбанку 📝 / Відмова в отриманні пенсії опікуном (питання вирішено 15.02.2018)