аферист

KAREKA 30 жовтня 2015, 19:47
У вашому банку заявився аферист Самосенко Антон номер карточки 5169304901179582 в olx переслал предоплату и он пропал

Myronia
Myronia
27 листопада 2015, 14:44
Це не один аферист. В банку є ще один і найбільша проблема банку в тому, що банк від потерпілої сторони відмовляється приймати заяви про те, що кошти безпідставно перераховані. А замість того, щоб прийняти від людини заяву ганяє її по банках-транзитах, перекрнуючи потерпілого в тому, що кошти зависли в них. А потім, як вияляється, що кошти все таки на рахунку в Укрсиббанку, говорять, що нісим домогти не можуть — кошти вже зараховані на рахунок шахрая.
При цьому, ЗВЕРТАЮ УВАГУ — ЗАЯВУ ТАК І ВІДМОВЛЯЮТЬСЯ ПРИЙМАТИ.
Після цього всього, звявляється думка, що Укрсиббанк покриває шахраїв і з ними заодно.
m652
m652
16 грудня 2015, 0:58
А откуда они знают, что это правда, вы ведь добровольно перевели деньги на его счет.они ведь никак не могут узнать вправду он жулик или вы по личным причинам хотите ему создать неприятности.у меня тоже был такой случай, только я на карту ощада переводил деньги, итог ни товара ни денег, а в банке только пожали плечами и сказали что меня никто не заставлял етого делать, а значит сам виноват и банк тут ни при чем

Курс валют в Укрсиббанк

Курс валют в Укрсиббанк