Шарашкина контора , або Укрсиббанк!!!!

mihei8714 2 грудня 2014, 22:23
Сьогодні 02.12.14 прийшли кошти на рахунок! Працюю з даним банком, як СПД, після того як кошти були перераховані на карту, якимось чином зникли в невідомому напрямку, без мого відома!!!
На що працівники відповідають, ніби зателефонувала якась особа, назвалася моїм іменем, продиктувала моє кодове слове, змінила номер телефону підвязаний до даної картки!!! І все це було зроблено в телефоному режимі, на що дивиться служба безпеки банку, і чи взагалі вона там працює по захисту клієнтів чи тільки по вибивані заборгованостей, з тих самих клієнтів????!!!
До загального відома номер телефону змінюється тільки в письмовому режимі, за особистої присутності клієнта в відділені банку!!! Але в УКРСИББАНК мабуть особливі умови, **все для клієнта**!!!
НІКОМУ НЕ ПОРАДЖУ ТАКИЙ БАНК!!! РЕАКЦІЇ НІЯКОЇ!!! ФУФЛО!!! ТІЛЬКИ ЯК ПЛАТИТИ КОЖНИЙ МІСЯЦЬ ТО БАНК НЕ ЗАБУВАЄ НАГАДУВАТИ, А ЯК ВЧАСНО ВІДРЕАГУВАТИ, ТО ЗАВТРА МОЖЛИВО ДО ВЕЧОРА, А МОЖЛИВО І ПІСЛЯ ЗАВТРА!!!
Мої контакти 0981295700.
\

Курс валют в Укрсиббанк

EUR 42.1 43

Курс валют в Укрсиббанк

EUR 42.1 43
Головна / Банки України 🏦 / Укрсиббанк 💰 / Відгуки про Укрсиббанк 📝 / Шарашкина контора , або Укрсиббанк!!!!