Укрсіб — клієнтів за людей не рахує

Vladnext 1 вересня 2024, 22:46
Виникла така ситуація.
27.08.2024р. знімав готівку в Києві, під час видачі готівки пропало світло, гроші списали із карти, готівку банкомат не видав, готівка уже нараховувалася банкоматом, але в останній момен банкомат купюри не видав.
Банківська карта укрсіб, банкомат в якому знімав готівку приват банк.
Я звернувся на гарячу лінію укрсіб відразу повідомивши що трапилось, оператор сказала я звернення зафіксувала, ми будемо розбиратися термін повернення коштів 50−120днів, я обурився на такий термін в попросив обгрунтувати, я в цій ситуації так не винен, враховуючи стан в країні, на що оператор відповів в нас такі стандарти міжнародні.
Я після розмови набрав приват, так як не розумів чи при появі світла він не закінчить цю процедуру і гроші забере якийсь перехожий, на що працівник приват банку запевнив, що при включенні кошти залишатися буде як надлишок банкомат їх не видасть, на запитання чому такий термін повернення 50−150 днів, приват відповів що інкасація раз в 14 днів, при заяві вашого банку ми зразу повертаємо після інкасації, на вказаний рахунок в звернені укрсіб банка.
При повторному зверненні в укрсіб, на гарячу лінію, а також в чат, чому приват повертає на протязі 14 днів, а у вас терміни мінімум 50до 120днів, чому не вказати в реквізитах зразу рахунок клієнта який постраждав, внятної відповіді не отримав, все заучені шаблонні відповіді, міжнародний стандарт, такі правила банку. На мою думку це абсурд, коли така ситуація в країні, підхід до клієнта як 90 роки коли все по бумажних накладних, і відправляли укр поштою.
Таке враження, що їх ніхто не контролює, закони в них свої, на людей плювати хотіли.
Також уявити, коли виникають в людей якийсь складні питання, коли при такому невеликому форс мажорі, так людей не поважають.
Дуже шкода що в нашій країні, так все працює!
А таких випадків безліч, і людині може бути край ці кошти потрібні, її кошти, а банки базнаказанно знущаються із людей.
Я вважаю це абсурд, не повага …

Pumbovik
Pumbovik
2 вересня 2024, 8:53
Потому что процессинговый центр отправляет команду на выдачу нала банкомату и сразу списывает деньги со счета как выданные, а такие ситуации между банками оспариваются через мпс. Поэтому лучше снимайте в банкомате своего банка. Надейтесть чтоб при включении банкомат не выдал нал другому клиенту тогда оспорить и доказать что-либо невозможно
OkeyDoki
OkeyDoki
8 вересня 2024, 0:24
Внутри банка да от 7 до 21 дней.
другие банки от 45 до 120 дней. так как твоя операция спорная и согласно МПС сторонам нужно подготовить документы…

Курс валют в Укрсиббанк

USD 41 41.55

Курс валют в Укрсиббанк

USD 41 41.55
Головна / Банки України 🏦 / Укрсиббанк 💰 / Відгуки про Укрсиббанк 📝 / Укрсіб — клієнтів за людей не рахує