Жахливий банк

Катерина Юськів 28 листопада 2022, 14:52
У мене є картка цього банку з Comfy. Там великий ліміт. Завжди було зручно користуватись. А сьогодні не змогла. На питання чому? мені відповіли, що так вирішив банк і нічого з цим не можна зробити. Якщо банк вирішить інакше мені прийде повідомлення. Вибачте, але я розраховувала на цю картку, тим паче в наш час. Я обурена! Щоб покласти гроші, треба їхати дуже далеко, бо не має банкоматів. Дуже все складно з цим банком.

28 листопада 2022, 17:42
«Вибачте, але я розраховувала на цю картку, тим паче в наш час»

Простите, НО… А как вы вы вообще можете «рассчитывать» на ЧУЖИЕ деньги? «Тим паче в наш час»
28 листопада 2022, 20:09
А як інші банки дозволяють використовувати «чужі гроші»?
29 листопада 2022, 5:10
«інші банки» точно так же сбрасывают до «ноля» кредитные лимиты. И если бы вы хоть чуть чуть были не только писателем , а и читателем, то прочитали бы на этом же сайте кучу гневных отзывов об «інших банках» по этому же поводу
29 листопада 2022, 10:14
У мене є картки інших банків, якими я користуюсь зараз і все нормально. Я кажу про свою ситуацію. У мене проблема тільки з укрсібом. Я щось не розумію, тут можна залишати відгуки, я і написала. Чого ви взагалі тут срач розводите? І навіщо це вам? Вам нічим зайнятися? Чи я повинна виправдовувати банк, який не робив 0 ліміт, нічого не повідомив, сам збільшив мені ліміт, але для чого? Якщо я не можу ним скористатися? І навіщо мені читати, якщо я просто зайшла залишити відгук, з чим особисто я зіштовхнулась. До чого це все? Укрсіб сам впарює цю картку. Якщо б я знала, просто б її не брала.
29 листопада 2022, 14:25
Срач разводить именно вы. А по поводу вашего отзыва вам уже сказал — просто почитайте отзывы о «других «банках по поводу уменьшения лимита до ноля . Тут таких Уже не десятки — сотни . А «рассчитывать» во время войны на ЧУЖИЕ деньги (кредитные), извините , глупо

Курс валют в Укрсиббанк

Курс валют в Укрсиббанк