Клієнтоорієнтованість — НУЛЬ.

sumar 1 квітня 2022, 11:25
Ще за неділю до війни став клієнтом цього банку. Зацікавили умови по NEWCARD, онлайн подав заявку, відіслав скани документів і мене зробили клієнтом банку без відвідування відділень. А трохи пізніше отримав і віртуальну картку (теж онлайн) встановив додаток на смартфон.

Але при спробі подивитись дані картки ввів невірно пароль\код з смс, після чого доступ до УксібОнлайне мені заблоковали, а ті варіанти для відновлення мені не підходять: 1) особистий ключ (вказується на картці або в кредитному договорі) 2) дані картки (не встиг переписати, система мене заблокувала) 3) номер кредитного договору (відсутній! в мене нема кредитки)

І тут починаються «чудеса роботи» з банком. Відновити доступ я не можу, кодового слова немаю, точніше воно пусте, а таке банк не приймає. Більше 5 разів пробував вирішити на 729 але вс закінчується відправкою мене в відділення, місто під обстрілами, відділення закрите…

Навіть не можуть відключити Star Inform, теж відправляють в відділення коли на вулиця війна, зате гроші списують справно!

Клієнтом банку зробили легко, а допомогти не можуть. НЕ РЕКОМЕНДУЮ!
Дуже шкодую що не читав коментів тут раніше, не можу повірити що таке буває в сьогоденні.

natashaGra
natashaGra
5 квітня 2022, 18:00
Пишите им на странице в Фейсбуке или Инстаграм. А если не поможет обращайтесь в НБУ

Курс валют в Укрсиббанк

Курс валют в Укрсиббанк