Укрсіббанк — краде гроші під час війни

Кристина Белан 30 березня 2022, 22:09
Кажуть, що війна, розкриває — хто є хто
Ukrsibbank BNP Paribas Group — краде гроші в час війни!
У цьому пості я хочу звернути увагу громадськості на кричущий непрофесіоналізм співробітників Укрсіббанку, які привласнили собі мої гроші під час війни.
05.03.2022 (майже місяць тому) мій друг, який проживає в Грузії (з ВНЖ), бажаючи підтримати фінансово наших хлопців з ЗСУ, зробив мені переказ на суму $700 на рахунок Укрсіббанку з Грузинського Bank of Georgia, проте гроші на рахунок не надійшли.
Зв’язавшись з техпідтримкою, мені повідомили, що переклад може йти до 7 робочих днів, і я почала чекати (попри те, що у всіх інших банках SWIFT-перекази зазвичай приходили моментально). Також хочу сказати, до послуг цього банку, я зверталася дуже рідко, мені в цей день переказали кошти на рахунки Приват і Моно, я фізично не змогла, скористатися картою цих банків, тому взяла Укрсіббанк. Картка преміум, при її відкритті, мене менеджер запевнив, що гроші автоматично конвертує при переказі, як і у всіх нормальних банках, без відкриття валютного рахунку.
14.03.2022 коштів все ще не було, і я знову звернулася в техпідтримку, де мені повідомили спочатку про те, що мій рахунок не є мультивалютним, а потім про те, що переклад взагалі заблокований — проблема в тому, що відправник, нині резидент Грузії (ВНЖ) мав громадянство Республіки Білорусь. Тут немає проблем, відкрила мультивалютний у тому ж Укрсіббанку, щоб переказ надійшов, закон — є закон.
У процесі розглядів з підтримкою, я повідомила, що відправник — резидент Грузії (ВНЖ), яка там постійно проживає, але мені повідомили, що прийняти гроші неможливо, і за погодженням зі співробітником підтримки, кошти були відправлені назад. Друг втратив $30 комісії під час відправлення, а я можливість отримувати від нього перекази на допомогу ЗСУ.
Але цього посту не було б, якби все на цьому закінчилося: про всяк випадок я почекала ще 7 робочих днів за «правилами повільних міжнародних переказів Укрсиббанку», але гроші так і не повернулися до відправника. Відправник навіть зв’язався з грузинським банком, щоб уточнити, у чому причина — банк відповів, що жодних повернень на рахунок не надходило, переведення було оброблено та прийнято Укрсіббанком, на їх рахунок, запросив виписку з Укрсіббанку, що вони повернули гроші.
Я почекала ще трохи, після чого втретє звернулася до техпідтримки Укрсіббанку 23.03.2022, пояснивши ситуацію. Підтримка нічим мені не допомогла, відповівши тільки, що мій запит «переданий іншому відділу» і «все буде добре" — моральна підтримка (дякую), я запросила виписку про повернення коштів, що банк, який адекватний і прозорий надає за запитом, після чого оператор підтримки просто зник)
На всі мої подальші звернення та запити підтвердження про повернення коштів (протягом тижня!) жодної відповіді я не отримала, за гарячою лінією з банком зв’язатися також неможливо. Ця компанія просто привласнила собі мої гроші та ігнорує мене у всіх засобах зв’язку.
Якщо колись вам треба робити переводи чи користуватися банківськими послугами нашої країни, пам’ятайте Укрсіббанк — шахраї, користуються часом війни, щоб просто привласнювати гроші, в них немає адекватної підтримки користувачів і немає совісті.
Дякую Укрсіббанк, нашим Героям — ми допоможемо без вас, можете робити далі пости в ФБ, що ви дуже «класні», а в підтримці користувачів — годувати «Не переживайте, знайдемо гроші», як це було зроблено зі мною, вам це повернеться, війна скінчиться, вам тут бути, якщо з такою роботою, то думаю ненадовго.

Три літри
Три літри
30 березня 2022, 23:01
Друг мог сразу отправлять деньг непосредственно ВСУ. Ему б тогда и комиссию платить не пришлось.

История выглядит очень мутной, особенно из-за того что имея карты проверенных банков ты зачем-то даешь другу карту банка которой не пользуешься. Так обычно делают люди которые хотят размазать поступления денег так чтобы они не вызывали вопросов у банков по поводу их мутных доходов.

Курс валют в Укрсиббанк

EUR 42 42.95

Курс валют в Укрсиббанк

EUR 42 42.95
Головна / Банки України 🏦 / Укрсиббанк 💰 / Відгуки про Укрсиббанк 📝 / Укрсіббанк — краде гроші під час війни