Жах, заблокували рахунки без попередження

1r2r3r4r 28 квітня 2021, 22:39
Відділення за адресою: Київ, вул. Жилянська, 59
Являюсь фоп ІТ, обслуговуюсь як фоп та фізособа, ще й преміум клієнт)) це сміхота з таким преміумом! Зайшов в додаток, бачу нуль на карті. Одразу подумав, гроші вкрали шахраї. Позвонив на гарячу лінію, повідомили, що гроші є, але показують нуль, бо не пройшов повторну ідентифікацію. На заперечення, що вперше про це чую, сказали в банкоматі при знятті мало показуватись повідомлення. Але я знімав готівку в мережі банкоматів Євронет, і там повідомлення не було. Персональний иенеджер не став себе напрягати, щоб повідомити, що мені треба принести документи. Листа чи повідомлення в додатку, чи в меседжерах не було. Гроші з рахунку ФОП на рахунок своєї карти перевести не можу, блокують. Доллари на картці фізособи заблокували. Документи про походження коштів надав в Пн, сьогодні вечір середи, але нічого не розблоковано. Це якийсь жах та свавілля, залишити людину без її грошей, хоча б якусь частину дали використати на саме необхідне.

1r2r3r4r
1r2r3r4r
5 травня 2021, 20:24
Проверили за неделю, разблокировали…

Курс валют в Укрсиббанк

EUR 42 42.95

Курс валют в Укрсиббанк

EUR 42 42.95
Головна / Банки України 🏦 / Укрсиббанк 💰 / Відгуки про Укрсиббанк 📝 / Жах, заблокували рахунки без попередження