Неясно що, ЖАААХ!!! ОБМАН!

sara33 22 січня 2014, 21:51
Чоловік взяв телефон в кредит і погашав вчасно, пропонували кредитку (карточку), ми відмовились, в перших числах січня повністю закрили кредит, прийшло повідомлення, що технічно кредит буде закритий 27.01.2014 року. Попросили виписку з наказу, чи довідку чи щость таке про те, що кретид погашено в повній мірі, мені відмовили, ніби вони неможуть надати таку виписку так як «ла-ла-ла», тобто нічого конкретного не сказали, просто неможуть. Але справа не в цьому, це ще терпимо. Справа ось в чому: в листопаді 2013 року приходить повідомлення, що в нас заборгованість по кредиту 3 000 грн, ми звернулись в банк і нам сказали, що це технічна помилка, тобто помилились номером телефону, в нас все добре, заборгованості нема, короче все ок. А сьогодні прийшов лист з банку з погрозами опису майна на ім«я чоловіка, якщо ми не погасимо заборгованість по кредитній картці в сумі 5 068, 34 грн, яку ми нібито „відкрили“ під час оформлення кредиту в фокстроті де брали мобільний телефон. Хто відкрив кредитку? Як це сталось? Ніхто незнає… одним словом пішли в банк, там сказали, що будуть розбиратись в чому справа. З даної ситуації можна зробити лише висновок, що без нашого відома, дозволу, підпису і так далі була відкрита та актививана кредитна картка і, що найгірше, звідти ніби знімались кошти, і не повертались на місце. Сказали, що інформація перевіряється. БЕЗПОРЯДОК! НЕХОЧУ МАТИ СПРАВИ З ЦИМ БАНКОМ.

Курс валют в Укрсиббанк

Курс валют в Укрсиббанк