Повний відстій

innaugur 22 квітня 2020, 12:06
нарешті дійшли руки написати відгук через півроку розірвання стосунків з укрсибом. багато років була зарплатним клієнтом (преміальним).
почались проблеми з того, що на телефон почали приходити смс про зняття 30 грн щомісяця за страхування. я не оформлювала ніяке страхування. дзвоню в колл-центр, де мені кажуть, що моя персональна менеджер підключила мені його сама!!! очевидно, щоб зробити собі продажу і отримати % за підключення послуг. дзвоню менеджеру, а та мені каже: «а Ви хіба не літаєте за кордон, там ж завжди потрібна страховка». я просто в дикому шоці! що це за хамство таке з боку банку? далі дзвоню знову в колл-центр, де мені кажуть їхати в страхову і писати заяву на повернення коштів. коли я вже зібралася з духом їхати в страхову, несподівано, наступного дня приходить назад повна сума списаних коштів.
друга ситуація — родичка брала розсрочку через укрсиб, мене вказала поручителем. і що ви думаєте — мій фінансовий номер замінили на номер моєї родички! після чого, відповідно, я не могла користуватися онлайн-банкінгом і мені довелось просидіти годину у відділенні, щоб написати заяву на зміну фінансового номеру.
третій випадок — коли звільнилася з компанії, користувалася карткою ще довго, потім вирішила її закрити. у відділенні виявилося, що на мені борг за обслуговування в 700 грн! жодної смс про це не було, а така сума накопичилася за два місяці. як тільки я в касі оплатила ці 700 грн, мені приходять дві смс, за кожен місяць: «сплатіть 350 грн за обслуговування». чому вони не прийшли раніше?!
дякую, укрсиб, але тепер я ваш найбільший детрактор і ніколи не користуватимуся вашими послугами для приватних клієнтів і іншим не раджу.

22 квітня 2020, 12:17
При увольнении ВСЕГДА необходимо посещать банк, где обслуживается ваша зарплатная карта,
и при необходимости менять тарифный план на более приемлемый…
mary27
mary27
22 квітня 2020, 12:17
Полный ''Укрсиббанк''.
И да, это_норма для ''французской'' помойки.
Vladimir Morozov
Vladimir Morozov
24 квітня 2020, 18:33
Мне нарисовали долг(выдали кредит без моей воли получить его) а теперь строят из себя дурочков и требуют деньги которых я не брал и не просил. Издевательство.

Курс валют в Укрсиббанк

Курс валют в Укрсиббанк