Порушення умов договору

Evgeshka1985 18 січня 2020, 19:37
Доброго дня! маю неприємності з УкрСиббанк.Проблема полягає в тому, що через тяжке фінансове тимчасове становище не змогла вчасно вносити мінімальний платіж на кредитну карту, через три місяці мені стала телефонувати якась організація ТОВ«ФК Суперіа» і погрожувати моєму життю і життю моїх близьких, вони стверджують що банк переступив права їм,і тепер я винна цій організації.У мене виникає питання чому банк не повідомив мене письмово про це і основне, чи мають вони право передавати мої персональні данні третій особі, а особливо колекторам.В жодному законі України не прописані права колекторів, а тим паче того, що вони мають право вибивати борги.Я у ТОВ ФК Суперіа нічого не брала і віддавати їм нічого не збираюся, а платити по заборгованості банку я не відмовляюся і бути платити, але безпосередньо в УкрСиббанк.
УкрСиббанк порушує мої права, хоча за кредитну карту я навіть ніде не підписувала ніякого договору.

Іван Іовенко
Іван Іовенко
21 січня 2020, 11:27
Думаю, при возникновении сложностей с внесением минимальной суммы платежа нужно обратиться в банк, а не ждать 3 месяца звонка от коллекторов.

Курс валют в Укрсиббанк

Курс валют в Укрсиббанк