kingracer 22 вересня 2019, 12:39
Було вже дві ситуації, які достатньо добре змушують задуматися про закриття будь-яких стосунків з даним банком:

1. У виписці по картковому рахунку з'явилося дві операції по списуванню коштів. В той же час у виписці одна з цих операцій була відмічена як зарахування на рахунок. Ці операції я не проводив, тому звернувся до тех.підтримки через додаток (яка, до речі, відповідає не менше 2 годин). Мені відповіли, що це «технічні платежі», тому можна не хвилюватися. На жаль, я просто не прослідкував, скільки було коштів до та після виконання цих операцій, тому вирішив для себе просто забути.

2. Сьогодні помітив, що на накопичувальному рахунку просто 0.00грн. У списку операцій написано ПОГАШЕНИЕ НЕСАНКЦИОНИРОВАННОЙ ЗАДОЛЖЕННОСТИ НЕПОГАШЕННОЙ В СРОКВ СООТВЕТСТВИИ С ДОГОВОРОМ *** (тут цифри рахунку, які можливо не можна виставляти) ОТ 19.06.2018: ПОГАШЕНИЕ НЕСАНКЦИОНИРОВАННОЙ ЗАДОЛЖЕННОСТИ НЕПОГАШЕННОЙ В СРОКВ СООТВЕТСТВИИ С ДОГОВОРОМ ***.
Картки на той момент в мене навіть ще на руках не було (бо це зарплатна картка і її оформлював роботодавець). Зняли всі кошти з даного рахунку, без будь-яких сповіщень. Чат у додатку знову мовчить, а тех.підтримка по телефону відповідаю «звертатися в робочий час». Цікаво, якщо вони знімуть абсолютно всі гроші з картки в неділю зранку — то мені теж «звертатися в робочий час», і то якщо вони вирішать таки мені відповісти…

Загалом, обслуговування і якість послуг під дуже великим питанням, повністю згоден з коментарями, котрі вказують на крадіжки коштів з рахунків клієнтів даним банком.

Курс валют в Укрсиббанк

Курс валют в Укрсиббанк

Головна / Банки України 🏦 / Укрсиббанк 💰 / Відгуки про Укрсиббанк 📝 / Знімають кошти і проводять дивні операції по нарахуванню та зняттю коштів без відома клієнта