Здирницькі тарифи та неналежне інформування клієнтів

Onadyak 27 серпня 2019, 23:13
Користуюся роки 4 послугами банку.
Останній рік на тарифі Делюкс і це повне розчарування:((.
З 1 липня без належного інформування введено тариф на зняття готівки у власних (!!) Банкоматах та банкоматах-партнерів. Про комісію здерту з вас ви дізнаєтеся, якщо зайдете у виписку в укрсиб-онлайні. Якщо не зайдете у виписку, то гроші а комісію стосуватимуться мовчки, без смсок і пуш-повідомлень.
Про зміну тарифів прийшов просто рекламний пост «дізнайтеся про нові можливості вашого тарифного плану» чи якось так — це не сприймається, як повідомлення про зміну тарифів, тому просто забиваєш відкрити в денний метушні. Тобто тобі чітко не пишуть в лоб «ми підняли тариф», тобі присилають дохлу рекламку з лінком на лінк.
По факту, мої гроші на рахунках цього банку я можу отримати чи використати лише під комісію ( чи в банкоматі чи при картковому переказі).
Сподіваюся, хтось дійде до служби у справах захисту справи споживачів з вашими змінами умов без належного повідомлення.

Вартість тарифу Делюкс змінилася різко з 1 липня і про це менеджер поставила просто перед фактом за 2 дні до зміни умов з вимогою терміново приїхати і перепідписати угоду.

Банк буду міняти, бо це не сервіс, складається враження, що вам не потрібні приватні клієнти взагалі.

UKRSIBBANK BNP Paribas Group
UKRSIBBANK BNP Paribas Group
11 вересня 2019, 12:55
Доброго дня! Дякуємо за наданий відгук. Дійсно, в процесі обслуговування карткових рахунків тарифи можуть змінюватися. Для можливості перевірки викладеної Вами інформації та прийняття конструктивних рішень щодо підвищення якості обслуговування, прохання звернутися на інформаційну лінію за номером 729 або в чат UKRSIB online.

Курс валют в Укрсиббанк

Курс валют в Укрсиббанк

Головна / Банки України 🏦 / Укрсиббанк 💰 / Відгуки про Укрсиббанк 📝 / Здирницькі тарифи та неналежне інформування клієнтів