обережно Кредитна картка mastercard

Михайло Перетятко 24 жовтня 2018, 21:07
Без мого відома мені підняли ліміт на кредитній картці. Після зверення до оператора виявилось, що зниження даного ліміту не передбачено. Оператор банку запевнила мене, що я можу не використовувати весь ліміт. Вся проблема в тому, що в разі втрати кредитки, при розрахунку якої не вимагається пін-код, я буду змушений погашати ВСЮ кредитну суму, яку хтось знімить.
На відміну від Приватбанка та банку Аваль, з якими мати справи надійніше, я не РЕКОМЕНДУЮ Укрсиббанк

24 жовтня 2018, 21:36
По карте mastercard при оплате на суммы свыше 100 грн. пин запросит.То что нет возможности его опять снизить конечно интересно, но что поделать, если говорить по простому: «не нравиться сервис — не пользуйся услугами».
24 жовтня 2018, 23:02
Ниже ста гривен — не запросит, значит можно оплатить товар на 99 гривен без ввода пин-кода.
Да и при платежах через интернет пин-код не используется.
А если знаете сайты, которые работают без 3DS — то и отп- пароль не запросит.
24 жовтня 2018, 23:08
Неприятно потерять карту, а потом и 99 грн., согласен :) По сайтам беда, тут и карты ПБ и Аваль не помогут.
25 жовтня 2018, 0:10
99 гривен можно потерять неоднократно…
25 жовтня 2018, 0:20
Антифрод сработает ( но это не точно = )
Не уверены что портмоне без «дырок» пользуйтесь бесконтактными расчетами или в баню банки которые не хотят слышать клиентов…
Михайло Перетятко
Михайло Перетятко
28 жовтня 2018, 18:30
Я не проти, що банк піднімає кредитний ліміт, я навіть радий за таку можливість.
Але це не має бути в односторонньому порядку. Я не маю взнавати про новий ліміт випадково, бо не було навіть смс-повідомлення. Я є клієнт цього банку, а не стадо, яке поставили перед фактом. Повинен бути двохсторонній звязок банк-клієнт.
Дійсно, робити висновок чи надалі користуватись послугами цього банку вирішувати мені. Але, як говорять «Стамбулі тих, хто ще хоче ще купити зіпсуту халву» є багато. Та надіюсь і мій коментар хтось побачить і прочитає «Я НЕ РЕКОМЕНДУЮ МАТИ СПРАВИ З ЦИМ БАНКОМ, БО ТО Є ГРА В ОДНУ СТОРОНУ!!!»

Курс валют в Укрсиббанк

Курс валют в Укрсиббанк