Не рекомендую брати шоппінг картку, збільшувати ліміт картки

Nikkel1987 6 вересня 2018, 17:46
Останнім часом — суцільне розчарування даним банком. Нажаль, з ним працює наш роботодавець і змінити вкрай проблематично.
Почалось все з того, що тарифи на обслуговування по золотій карті — виросли вдвічі — обслуговування в місяць стало 150 грн. Звісно, що я прийшла відмовлятись від такого сервісу, просити зменшити рівень картки.
Саме цікаве, що збільшують рівень — навіть по телефону, а зменшити, тільки з паспортом, навіть права — не підходять і ніяким чином окрім їхати за паспортом не можливо. Ок, прийшла іншим разом, але таке маланство вже залишило відбиток на відношенні до банку. Потім, едина можливість зменшити ліміт — оплатити штраф і обслуговування вигідніше річне по іншій карті. Тобто, для того, щоб отримувати зарплату у цього банку — я сплатила майже 500 грн!!! І це була мінімальна пропозиція для мене. Добре, 500- це не 1800 в рік, але сам факт — це крейзі, для більшості людей з мінімальною зарплатою 3000 — сплатити 500 банку за картку щоб отримувати на неї зарплату???!!!
Далі було бажання купити в Ашані пральну машинку, нажаль сплатити відразу майже 19 тысяч не мала можливості, консультанти запропонували взяти промо розтрочку від самсунг — разом з укрсіббанком і розбити сумму на 10 чи 20 платежів без ніяких відсотків. Але відразу спитали, чи є у мене шопінг картка, бо всі співробітники Ашан жаліються на те, що не можуть користуватись промо кредитами, через наявність такої картки.
Мені здалось це дивним, тим паче знаючи, що моя картка навіть не активована, а рівень доходу місячний у мене близько вартості машинки, я маю своє житло проблем не мусить виникати, тим паче, я клієнт банку вже 6 років на цій же роботі.
Звісно мені відмовили, вони несуть за собою право не комментувати своє рішення. Я дуже хотіла взяти той товар в той же день, тому розрахувалась шоппінг карткою. АПОГЕЕМ було те, як без жодного паролю за 1 секунду — з картки зняли 19 тысяч. БЕЗПЕКА КАРТКИ вражає…
Дуже хочу закрити цю сумму в пільговий період — і повернути їм цю картку. Якщо буде можливість — буду ініціювати переведення мого зарплатного проекту в приватбанк. Нажаль, рівень наближенності цього банку до клієнта значно вищий.

Курс валют в Укрсиббанк

EUR 42.1 43

Курс валют в Укрсиббанк

EUR 42.1 43
Головна / Банки України 🏦 / Укрсиббанк 💰 / Відгуки про Укрсиббанк 📝 / Не рекомендую брати шоппінг картку, збільшувати ліміт картки