Хамство

Я, Пиріг Руслан, відкрив кредит в Бориспіському відділені Укрсиббанка по программі IQ energy.хотя я і не хотів в цьому банку, але всі обставини були сплановані щоб я звернувся саме в цей банк.Відвідавши для вияснення умов кредитування мені озвучували одні суми, на другий день зателефонувавши на гарячу лінію IQ energy дізнався зовсім інші цифри.при зверненні пояснили, що программа не пропустила первоначальний кредит і при повторному поданні цифри змінилися, при цьому сума кредиту зменшилася і моя компенсація теж зменшилася і цей факт не був мені озвучений.З цим я змирився.При повторному зверненні 11.06.2018р., для відкриття валютного рахунку менеджер починає озвучувати суму більшу в разів п*ять, хотя при відкриванні кредиту озвучували суму.Я почав возмущатися, але у відповідь, що у них такі ціни, а хто обіцяв інші той хай вам і робить.Пересідаю до того що обіцяв, при цьому я вже обурений таким відношенням, але щоб залагодити цю ситуацію вона починає робити мене винним у склавшихся обставинах.Да, я говорив на повишених тонах, тому що був обурений цим розводом, але ніхто з працівників банку даже не спробував розрядити обстановку, а тільки звинувачували мене, що це я в усьому винний і все придумав собі сам.Потім працівниця відмовилася зовсім щось оформлювати, неохайно згорнувши документи у файл і кинувши на стіл, на мою вимогу покликати хоть якогось керівника почув у відповідь, ми викличемо охорону і поліцію, відповідь гідна 90-х, хто застав той знає.При зверненні в друге відділення банку 344, хоть мені було тяжко переступити поріг цього банку, бо я хотів даже погасити кредит через другий банк втрачаючи процент і компенсацію, там я дізнався, що є декілька тарифів відкриття валютного рахунку і вони запропонували той тариф якій був озвучений при першому візиті в Бориспільському відділенні.Висновок; в Бориспільському відділенні працюють тьоткі з базара, які раніше торгували насінням в центрі Борисполя.Керівники банку прийміть це до уваги, бо ваш банк мною вже не буде розглядатися по будь-яким грошов
Мінфін
Відповідь адміністратора
13 червня 2018, 10:01
Отзыв подтверждён «Минфином» (на 13.06.2018).

Курс валют в Укрсиббанк

EUR 42.1 43