Скарга

Taras Tymchak 14 серпня 2016, 22:39
Мене глибоко обурює рекетирський стиль роботи працівників банку щодо своїх клієнтів.

Я працюю в IT-компанії GlobalLogic Україна яка входить у п'ятірку найбільших ІТ-компаній країни. Наша компанія ласкаво дозволила УкрСиббанку обслуговувати рахунки своїх працівників і одержувати з цього прибуток. Однак представники банку очевидно забули, що їхній добробут і зарплати залежать від клієнтів.

Кредитів, позик в цьому банку я не маю лише дозволяю щоб моя компанія перечисляла мені заробітну плату на картку яку обслуговує цей банк.

Представники філії вулиця Горської, 9, Львів періодично надсилають мені ультимативні SMS з погрозою призупинення мого рахунку якщо я не прийду в черговий раз уточнити свої персональні дані, ксерокопії яких вони мають, мої персональні документи не змінювалися, бухгалтерія нашої компанії змін в умовах оплати моєї праці теж не проводила. Однак я прийшов й уточнив, заповнив бланк в присутності й з допомогою їхніх працівників. В чім різниця нового бланку від попереднього мені не пояснили.

Через місяць після того як я відмовився взяти у них кредитну карту, яка мені не потрібна, мені знову надіслали ультимативний SMS з погрозою призупинення мого рахунку якщо я не прийду в черговий раз уточнити свої персональні дані.

Якщо працівники УкрСиббанку не змінять свого стилю спілкування з клієнтами від яких залежить їхня зарплати, я змушений буду звернутися до керівництва своєї компанії про доцільність співпраці з УкрСиббанком.

15 серпня 2016, 0:10
Зачем ждать?

внимательно изучите Закон Украины «Об оплате труда», а именно статьи 23, 24 и 25

вы можете открыть себе зарплатную карту в ЛЮБОМ удобном для вас банке и написать заявление о перечислении зарплаты туда.

и никто не имеет права вам в этом отказать.
Эрик Хартман
Эрик Хартман
15 серпня 2016, 8:11
Укрсиббанк видимо уже перешел на европейский принцип «знай своего клиента».

«Зарплату» вероятно снимают со счета ФОП 3 группа. Там правда есть налог 5%, но это по сути не налог а смех. Поэтому и будут периодически финмониторить.

А вот если бы с зарплаты пошел бы налог 50%, то сразу все мониторинги убрали бы.

чтобы не платить налоги надо сидеть в Привате.

Закон об оплате труда здесь не применим. И вообще закон не применим. Просто теперь будут все чаще смотреть на суть.

Но пока есть Приват… жуй, пей, плюй, чихай, смейся, или… пришлепывай, прихлопывай, пощелкивай (flip, floap and fly).
15 серпня 2016, 8:18
> Закон об оплате труда здесь не применим.

я имел в виду, что если работнику каким-либо образом не подходят условия банка, где обслуживается его зарплатный проект (нет или мало банкоматов данного банка, неудобные условия снятия денег и т.д.), то он может потребовать от руководства компании, в которой работает, перечислять ему деньги в тот банк, который ему более удобен.

меня так в свое время задалбывал Фидобанк — тоже слали угрозы заблокировать зарплатный счет, если я в очередной раз не «актуализирую данные» (невзирая на то, что я их три месяца назад «актуализировал»)

Курс валют в Укрсиббанк

EUR 42.1 43