Юрій Сердюк 3 вересня 2022, 11:30
Після дозволу НБУ на безготівкове придбання валюти з обов’язковим розміщенням на депозит вирішив розмістити депозит. Умови в Укргазбанку: Курс міжбанку (36,9343 грн) + 0,5% комісія банку. Разом виходив курс 37,119 тобто 37,12 грн.
А далі почось найцікавіше. Оформліє менеджер мені договор, направляє в касу на внесення готівки для придбання 1350$. Оголошена сума 50361 грн. Вношу цю суму. Повертаюсь до менеджера. Мені віддають пакет документів. Бачу договір, та ДВІ квитанції на суми 50111 грн та 250 грн. Спочатку подумав, що 250 — це сума комісії. Але я купляв валюту на суму трошки менше 50000 грн.
Менеджер мені пояснює — ваші документи та подарунок від банку страхування життя! Тобто ще + 0,5%. Але нахабність співробітника банку мене вразила. Розповідати з посмішкою, що це подарунок від банку (за ДОДАТКОВІ кошти клієнта в розмірі 250 грн). Тобто виходить курс НБУ 36,9343 + комісія 0,5% + страхування життя 0,5% = разом 37,3036 грн.
Звернувся з клопотанням стосовно цієї ситуації до контакт-центру та керівника відділення, де пригрозив зверненням до НБУ.
В результаті в меня вилучають договір страхування та квитанцію про сплату 250 грн. та готівкої вертають 250 грн в кабінеті керівника відділення банку!
За час, що я був відділені, ще декілька клієнтів також оформлювали депозит, скоріш за все, також з цим подарунком.
Взагалі до відділення звернувлся для внесення готівки та самостійного оформлення депозиту через додаток. Менеджер мене переконала відкрити депозит у неї. Зрозумів вже потім — чому.
Укргазбанк
8 вересня 2022, 16:46
Шановний Юрію!

Висловлюємо свою вдячність за Ваше звернення. Ваша інформація врахована.
Приносимо вибачення за завдані незручності.

3 вересня 2022, 11:55
Видимо, такая у них уже наработанная схема по обману клиентов и то, что сообщили мне в отделении в Сумах за страховку стоимостью 65 грн (предыдущий отзыв перед Вашим) — это, получается, еще подарок судьбы :)
3 вересня 2022, 14:56
Напевно. Саме так — обману.
Бо сказали, що це подарунок (але чомусь за додаткову плату 250 грн).
Я не маю нічого проти продукту страхування (колись отримав страхову виплату за тимчасову непрацездатність та перелом на стопі).
Але методи роботи працівника, а саме розповідати, що це подарунок від банка та уникати відповіді, звідки з’явилися зайві витрати — це маніпуляції вже.

Нажаль, пенсіонери та інші недосвідчені категорії клієнтів так і пішли додому з такими «подарунками»

Я відкривав депозит 15.08.2022.
3 вересня 2022, 16:16
Я, может, и не был бы так сильно против страховки, если бы не платил годовой пакет в страховой компании (у меня застрахованы жизнь и квартира). А платить еще раз за ту же услугу не хочу (тем более, в Банке).
5 вересня 2022, 22:34
А якщо захочеш перевести кошти безготівково щоб взагалі не ходити в банк, так готовся заплатити 0.5% за вхідний платіж.
6 вересня 2022, 15:06
Diany

Переводил и с Моно и с А-банка
на Укргазбанк р2р-переводом.
Сколько отправил,
столько и получил
без всяких комиссий.

Не стоит путать с КДВ Привата.
6 вересня 2022, 17:33
Ну і який тариф був? тому що в дефолтному економі який по замовчанню відкрили (типу без плати за обслуговування) в результаті виявилося що дійсно 0.5% за вхідні транзакції. безкоштовно тільки зарплати і всякі державні допомоги. і це не залежить від того з якого банку перевод.
6 вересня 2022, 17:36
Diany

У меня тарифный
план — «Про запас»!

А какой у вас?

6 вересня 2022, 22:36
Да в цьому тарифному плані дійсно немає вхідної комісії, а в «Економ» є. перший раз зустрічаю таке що є вхідна комісія.

Тарифний план (пакет) ЕКОНОМ (для депозиту/операцій маржинальної торгівлі/купівлі-продажу цінних паперів/ зарахувань пенсії та Соціальних виплат)

інші безготівкові зарахування: 0,5% від суми
8 вересня 2022, 8:09
Ну так смените тарифный пакет
или закажите другую карту в банке…
ведь всё в ваши х руках…
3 вересня 2022, 15:11
Ну и в чем проблема, перед тем как куда-то бежать сломя голову и делать непонятно что — почитать форум Минфина…
Где неединожды писали о том, что при оформлении покупки валюты на депозиты в отделении банка сотрудники впаривают страховку и говорят, что депозит без страховки открыть невозможно.

Поэтому всем читателям неоднократно рекомендовал делать все эти манипуляции через приложение — оно не умеет дурить голову.
Пластик оформить и получить можете в отделении.
Пополнить пластик на 50 тыс грн тоже можете через кассу, а вот открывать депозит надо через приложение, чтобы не нарваться на «подарки» от сотрудников Укргазбанка.
3 вересня 2022, 15:53
За страхування 250 грн кошти повернули. Довелось трошки посваритись.
3 вересня 2022, 21:20
В следующий раз оформляйте депозит через приложение, даже если
находитесь в отделении банка и только что внесли наличку в кассу.

Так вы обезопасите себя от дополнительных комиссий
и лишних расходов…
dollar123525
dollar123525
8 вересня 2022, 14:24
В мене була ідентична ситуація, коли оформляв у відділенні, на той момент ще не було такої можливості в дадатку будь-якого банку. Проте наразі оформляю через додаток укргазбанку без додаткового розводу в 250 грн)

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні

Головна / Банки України 🏦 / Укргазбанк 💰 / Відгуки про Укргазбанку 📝 / Історія купівлі валюти з обов’язковим розміщенням на депозит в Укргазбанку з «подарунками» за рахунок клієнта.