Ugune159 9 червня 2022, 11:49
С удивлением узнал через 7 лет с момента закрытия кредита о наличии дополнительных штрафов и пеней.
На запрос в отделение — отделение не владеет ситуацией.
Сказали обратиться в центральный аппарат.
При обращении в центральный аппарат — предоставили письменный отказ без разъяснения причины.
Кредит был закрыт более 7 лет назад за это время не обратился и не сообщил о наличии штрафов.
Банк своими действиями нарушает Законы Украины о сроках взыскания и начисления штрафов и пеней.
Написал запрос в НБУ в части нарушения моих прав и превышения полномочий со стороны Банка. Жду обратную связь
13 червня 2022, 18:46
Добрий день, Євгенію!
Наразі Банком розглядається можливість щодо скасування штрафів/пені по Вашому кредитному договору. Про прийняте колегіальним органом Банку рішення ми Вас повідомимо додатково.
Slowshadow 5 червня 2022, 16:59
Відділення за адресою: Суми, вул. Соборна, 29-Б
Я официально работаю и получаю зарплату на карту Укргазбанка уже около трех лет. Больше месяца назад мой зарплатный счет и карта были заблокированы без объяснения причины.
Операторы колл-центра не желают помочь с решением этого вопроса и ссылаются каждый раз на разные причины:
1. Счет заблокирован, ничего сделать не можем, обращайтесь в отделение.
2. Возможно у вас были кредиты и просрочка, изза этого заблокироваи — у меня никогда не было кредитов.
3. Ваш счет под арестом. Кто и на каком основании это сделал сказать не могут, отправляют в отделение.
Ну и все остальные ответы в таком духе.
Я сейчас нахожусь за границей и не могу лично посетить отделение. Хотя, судя по отзывам тут — на отделении тоже ничем не могут помочь.
Когда вся страна находится в такой сложной ситуации и каждая копейка на счету, люди пытаются выжить как могут, Укргазбанк просто без причины забирает честно заработанные деньги без объяснения причины.
Жду предоставления официального ответа и разблокировки счета!
7 червня 2022, 18:12
Добрий день, Ганно! Відповідь Банку надіслана Вам на електронну адресу листом від 07.06.2022 №124/10440/2022.
lkkiev69 23 травня 2022, 16:42
Відділення за адресою: Київ, вул. Б. Хмельницького, 16-22
Зникли грошіПри спробі поповнення телефону прийшла відмова, ніби не вистачає коштів. Зв’язатися з банком неможливо… Все, що могла дізнатися, що мої кошти заблоковано!!! Яка причина і на якій підставі??? Пояснень немає і вирішення проблеми теж.Картка зарплатна…Одним днем викреслили з життя.
24 травня 2022, 11:11
Для аналізу Вашої ситуації нам потрібно Вас ідентифікувати. Просимо Вас або поставити запитання оператору контакт-центру в нашому боті телеграм @ecobank_bot, або відправити запит з проблематикою через форму зворотного зв’язку на офіційному сайті банку за посиланням https://www.ukrgasbank.com/contacts/complaints_and_offers/
Oxans 20 травня 2022, 14:11
Сейчас очень многие наши соотечественники по понятным причинам оказались за границей. Это известно всем, кроме сотрудников Укргазбанка. Поэтому на все обращения они отвечают заготовленным письмом. Они не понимают что люди не могут позвонить, не могут прийти, и, соответственно, не могут решить свой вопрос. Сотрудники ленивые, отсталые, безразличные. Все ссылки на соцсети бесполезны. По ним тоже никто не отвечает, и никто ничего не делает.
24 травня 2022, 15:10
Добрий день, Оксано!
Враховуючи небезпеку відвідування відділень Банку під час дії воєнного стану в Україні, йдучи на зустріч своїм клієнтам, Банком автоматично продовжено термін дії платіжних карток Банку на 180 днів, про що проінформовано клієнтів на офіційному сайті Банку за посиланням https://www.ukrgasbank.com/press_center/news/13051-
Інформуємо, що зі сторони Банку відсутні будь-які обмеження при здійсненні операцій з такими картками (оплата в торгово-сервісній мережі через пос-термінали, отримання готівкових коштів в банкоматах та касах Банку, операції в мобільному додатку Банку, оплата затокенізованою картою у смартфоні). Обмеження, через які можуть бути відхилені операції по таким карткам, можуть бути встановлені банками-еквайєрами, на пристроях яких налаштовано перевірку «expary» (перевірка спливу терміну дії картки).
Додатково з Вами було встановлено зв'язок телефоном та надано консультацію щодо користування чат-ботом Банку та щодо альтернативного способу скористатися коштами на рахунку.
Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю та те, що незручності, які виникли в процесі Вашого обслуговування, не вплинуть на Ваше ставлення до АБ «УКРГАЗБАНК».
AlexiiDem 17 травня 2022, 20:57
Постійно та офіцiйно працюю у державному муніципальному підприємстві м. Одеса з 2010 р. Маю у Укргазбанку зарплатну картку з 2018 р. на яку мені з того часу нараховується заробітна плата (ніколи жодні сторонні кошти на картку не надходили).

З 2006 року я є резидентом України, постійно проживаю в Україні з 1999 р та маю безстрокову посвідку на постійне проживання в Україні з постійною регістрацією та всі передбачені законом чинні документі які були пред’явленні співробітникам банку під час оформлення картки у 2018 р. (зарплатний проєкт), при заміні картки у зв’язку з закінченням строку дії у жовтні 2021р, та під час звернення у відділення 16.05.2022р.

13.05.2022 р при спробі оплатити купівлю продуктів зазначеною карткою отримав відмову у застосунку з повідомленням «недостатньо коштів», при тому що залишок на карті значно перевищував необхідну до сплати суму. Вирішивши що сталася якась помилка звернувся спочатку на гарячу лінію, де замість роз’яснень отримав відповідь «звернутися у відділення банку».

Оскільки вже був кінець робочого тижня, дочекався понеділка 16.05.2022 р та особисто, з пред’явленням всіх належних чинних документів звернувся до відділення № 255/15 у м. Одеса за роз’ясненням та отримав відповідь що кошти на карті дійсно є, заробітна плата на карту поступає, та я неможну ЇЇ отримати бо карту було заблоковано банком.

На моє питання про причину отримав відповідь — потрібно провести перевірку та через 1−2 дня рахунок буде разблоковано. Але час сплинув, а блокування карти продовжується. Ніякої офіційної відповіді, жодного законодавчого обгрунтування про підстави блокування та строки розблокування картки від банку немає. А тим часом виживай як хочеш, бо для моєї сім'ї моя заробітна плата є єдиним джерелом існування.

До ситуації ще можна було б поставитись з розумінням у березні та лютому, але зараз, коли НБУ змінами до Постанови № 18 від 24.02.2022р були скасовані обмеження для рахунків з заробітною платою навіть для нерезидентів Украйни. Та офіційно опубліковані листи НАБУ з роз’ясненнями Стосовно питань щодо визначення резидентності (від 18.04.22 р, та 12.04.22 р., та Про виплату заробітної плати (від 11.03.22 р.) — блокування зарплатної картки мені як резиденту України має всі ознаки неправомірності і зловживання.

Звертаюся сюди оскільки звернення в банк були безрезультатні. Маю надію отримати офіційні пояснення від Укргазбанку стосовно ситуацій та відповідь відносно строків розблокування моєї заробітної плати.
19 травня 2022, 18:09
Добрий день, Олексію! 19.05.2022 під час Вашого візиту у відділення Вам було надано інформацію щодо затвердженої в Банку процедури по розблокуванню Вашого рахунку.
Zuyeva89 16 травня 2022, 16:58
Відділення за адресою: Київ, вул. Б. Хмельницького, 16-22
У колл_центрі Укргазбанку не професійний персонал!!! Не можуть подивитися заборгованість по кредиту не кажучи ще й про відсотки (обслуговувала оператор Марина). Нарахування відсотків у воєнний час_ це взагалі жах.При зарахуванні коштів на погашення кредиту було зараховано на заблоковану карту, яка була закрита ще рік тому. Дистанційно закрити кредит в банку не можуть треба їхати в банк, на дворі 21 сторіччя!!!. Кажуть що треба їхати у Київ, я зараз находжусь у іншій області до найближчого відділення 100 км, як я можу дістатися до відділення Укргазбанку в воєнний час ви мені можете відповісти???
20 травня 2022, 16:26
Добрий день, Вячеславе! Ваше питання по-суті вирішено — на поточний момент заборгованість по кредитній карті відсутня.
Надаємо більш детальну інформацію за результатами здійсненого Банком аналізу.
Щодо дистанційного (без відвідування відділення) погашення кредитної заборгованості — така можливість існує шляхом:
— здійснення поповнення кредитного рахунку IBAN з будь-якого рахунку іншого українського банку, при цьому в призначенні платежу необхідно обов'язково зазначати номер субрахунку у відповідності до п. 3.5.3 Публічних правил (https://www.ukrgasbank.com/upload/file/pravyla_071221.pdf);
— здійснення перерахування коштів з зарплатної карти на кредитну карту у мобільному додатку Еко-Банк (на поточний момент Ваша зарплатна карта розблокована, раніше вона була заблокована через несплачену комісію за обслуговування рахунку).
Щодо зарахування 16.05.2022 коштів на зарплатний, а не на кредитний рахунок повідомляємо наступне. При здійсненні поповнення рахунку IBAN Вами не було зазначено в призначенні платежу номеру субрахунку, тому кошти було зараховано на субрахунок для зарахування заробітної плати у відповідності до черговості, визначеної п. 3.5.3 Публічних правил.
Банк висловлює Вам подяку за відгук щодо наданої Вам консультації працівником контакт-центру — надана Вами інформація дозволить нам вжити заходів для уникнення подібних ситуацій у майбутньому.
TamaraIvanivna 14 травня 2022, 14:11
Я є клієнтом Укргазбанку вже не перший рік. Але зараз сталась досить дивна і неприємна ситуація.
Я є громадянкою РФ (але не резидент РФ). Я є резидентом України, з 2005 року маю посвідку на постійне проживання в Україні, з 2005 року зареєстрована та проживаю в своєму особистому майні в Києві. Також з 2005 року по теперішній час офіційно працюю в медичному закладі в одній з київських лікарень (я медпрацівник), з 2005 року сплачую податки до бюджету. Також народилась в Україні. Під час активних бойових дій в м. Києві в березні-ківтні я по 2−3 доби безперервно працювала в своїй лікарні, буквально жила та працювала в лікарні. Рахунок для отримання заробітної плати відкрито в Укргазбанку. Але з 5 травня співробітниками банку його було заблоковано. Я навіть не можу отримати свою заробітну плату в ці нелегкі часи. Про блокування рахунку я дізналась випадково 5.05, коли не змогла зняти кошти в банкоматі. Звернулась до каси відділення 51 Укргазбанку, там мені також не видали кошти. Спочатку співробітники навіть не хотіли перевіряти причину відмови на рекомкндували звертатись до контакт-центру. Але на мої вимоги все ж таки перевірити дані, начальник відділення сказав, що потрібно провести ідентифікацію та на наступний день рахунок буде розблоковано.
Але і на наступний день кошти зняти я не змогла. Після цього я зверталась до відділення 51 ще декілька разів: 11.05 — отримала відповідь, що потрібно звернутись 13.05, мені розблокують рахунок, в касі видадуть частину коштів та знов заблокують. Але при зверненні 13.05 так нічого і не зробили. Я тричі заходила у відділення, сказали чекати, рахунок заблоковано.
Ніякого сповіщення від банку про те, що змінились умови обслуговування, що мене обмежили у розрахункових операціях я не отримувала. Хоча в банку є мій актуальний номер телефону, адреса реєстрації/проживання, я є користувачем інтернет-банкінгу, де мені надходять різні рекламні повідомлення від банку.
Також на мою вимогу надати мені якісь офіційні роз‘яснення, на якій законній підставі банк заблокував рахунок — мені відмовили та нічого не надали. Жодного посилання на законодавство, нормативний акт чи лист від НБУ, положення. Ніякої інформації мені не було надано, хоча я її вимагала неодноразово у співробітників відділення. На моє прохання як я можу подати офіційне письмове звернення для надання роз‘яснень, — сказали не знаємо, можете пошукати на сайті.
Також в цьому відділенні 51 Укргазбанку я є вкладником двох валютних депозитів, термін дії договорів в наступному місяці закінчується. Я запитала, чи зможу я отримати свої вкладні кошти, на що співробітники відділення відповіли «Ні, до закінчення воєнного стану в країні, кошти вам не будуть видані». Шановні, це знущання. Укргазбанк відмовляється навіть надати мені пояснення, на які закони вони посилаються. Я не розумію, на скільки ці дії взагалі є законними. Мене, як клієнта банку, не повідомляли офіційно щодо обмежень, ніякої інформації я також не знайшла на сайті банку чи на інформаційному стенді у відділенні. Самостійно, шукаючи дані щодо введення в дію законів, постанов від регуляторів я не знайшла таких обмежень для резидентів України.
Таким чином, Укргазбанк не надавши ніяких пояснень, обмежив мене у доступі до отримання моєї заробітної плати та в усному режимі повідомив, що відмовить у поверненні двох депозитів.
17 травня 2022, 17:54
Добрий день, Тамаро.
Ваше звернення прийнято до розгляду (вх.№С-865), про результати опрацювання Вас буде повідомлено на електронну адресу.
Maria0294 14 травня 2022, 0:48
Об’ява на ОЛХ — оренда гарної квартири від власника. Жінка, яка представилась Тетяною Ярошенко, запропонувала внести завдаток за оренду квартири у Львові. Карта номер 5323431500105065. Я скинула 1500 грн 11 травня і ми домовилися зустрітися 13 травня на квартирі. Сьогодні виявилося, що вона видалила всі свої повідомлення у вайбері, не відповідає на дзвінки або поза зоною. Чи можливо вийти на цю особу? Заблокувати її картку? Я маю докази переказу коштів з ПриватБанка.
Буду вдячна за допомогу!
16 травня 2022, 10:37
Добрий день.

Зазначена у Вашому повідомленні платіжна картка не належить АБ «УКРГАЗБАНК», платіжна картка емітована ПАТ «КБ „ГЛОБУС“.
Мирослав Воскреса 11 травня 2022, 11:41
10.05.2022 р. Робив заказ на OLX (https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/sadovaya-mebel-iz-rotanga-slozhennaya-kubikami-IDOzuaz.html номер телефона вказаний 099 112 8785). Шахрайка представилась як Борисюк Оксана, та запросила зробити повну предоплату в сумі 4000гн на карту 5354 2873 1100 5882 перед відправкою на нову пошту. Зв’язується через viber за номером 099 112 8649 та підписана як Iron Kabisua. Після переказу грошей не бере трубку та не виходить на зв’язок.
12 травня 2022, 18:07
Добрий день.

Зазначена у Вашому повідомленні платіжна картка не належить АБ «УКРГАЗБАНК», платіжна картка емітована ПАТ «Комерційний Індустріальний Банк».
Volodumur2022 9 травня 2022, 14:32
Звернувся до контактного центру на гарячу лінію. Кваліфікація контактного центру нижче нуля. Не вміють та не хочуть спілкуватися з клієнтами. У такий тяжкий час я очікував від державного банку більше підтримки та опіки над громадянами України, які опинилися в такій тяжкій ситуації за війни. Мені соромно що в нашій прекрасній Україні такий банк називається державним! ГРОМАДЯНИ БУДЬТЕ ДУЖЕ ОБЕРЕЖНІ! РОБІТНИКИ БАНКУ РОБЛЯТЬ ВСЕ ЩОБ ЗАБРАТИ ГРОШІ А ПОТІМ НЕ ВІДДАТИ!
10 травня 2022, 8:30
Банк готовий проаналізувати описану Вами ситуацію. Повідомте нам, будь ласка, Ваш номер телефону — ми зв'яжемося з Вами для уточнення деталей.
Nazar9139 7 травня 2022, 17:18
Шостий рік є клієнтом банку, а вчора картку заблокували і щоб її розблокувати потрібно їхати в банк, в службі підтримки нічим допомогти не можуть посилаючись на те що у мене не вказане кодове слово. За ці роки я вже перевипускав три картки і коли був у банку то нікого не хвилювала відсутність того кодового слова
10 травня 2022, 8:22
Larisa12101984 6 травня 2022, 23:23
Відділення за адресою: Вінниця, вул. Р. Скалецького, 4
Доброго дня, я також маю депозит в Укргазбанку у валюті. При спробі його забрати- було відмовлено відсутністю валюти та можливістю зняття у гривневому еквіваленті. Прийшлось залишити кошти на рахунку. Коли можна буде знімати кошти у валюті, хоч частками, і чи можна замовити?
10 травня 2022, 19:43
Шановна Ларисо!

Банком здійснюється видача готівкових коштів у межах встановлених законодавством лімітів та наявного залишку готівкових коштів у касі відділення банку. Додатково Вам було зателефоновано та запрошено до відділення для вирішення Вашого питання.
al1333 4 травня 2022, 15:56
Не отдают валюту со своего валютного счета. Прилагал много усилий в течении месяца, удалось снять только 1000$. Обращался во многие отделения в Киеве с просьбой снять доллары со счета — говорят, что нет долларов, не знаем когда будут или вообще уже валюты нет и не будет. Что же делать клиенту? — говорят звоните в кол. центр. В кол. центре говорят, что нужно обращаться в отделения и ничем помочь не могут, т. е. классически посылают от Понтия к Пилату. Оформил жалобу, но утешения мало, будут рассматривать 25 дней. Мой совет — не держите деньги в этом банке, особенно валюту.
9 травня 2022, 9:51
Шановний Олександре!

Наразі, здійснюється видача готівкових коштів доларів США через касу відділення у межах встановлених законодавством лімітів та наявного залишку готівкових коштів у касі відділення банку. Додатково Вам надано контакти відповідальної особи для вирішення Вашого питання.
Volodymyr10 1 травня 2022, 7:18
Відділення за адресою: Ужгород, вул. Швабська, 70
Добрий день. 25.04.2022 я поповняв картковий рахунок через банкомат. Під час поповнення готівкою банкомата він завис кошти не повернув і не зарахував на мій рахунок. В цей же день мною була написана заява до відділення Вашого банку де і розміщений цей хапуга-банкомат. Пройшов робочий тиждень — це більше ніж достатньо часу, щоб вилучити готівку з поганого банкомата та перерахувати кошти на мій рахунок.
Не потрібно анексовувати зароблені кошти клієнтів Ви ж все-таки Укргазбанк.
Будь-ласка поверніть кошти в най коротший термін і не на протязі 180 днів як написано у Ваших правилах бо це занадто
3 травня 2022, 17:41
Шановний Володимире!

Наразі, Ваша заява перебуває у роботі служб банку. Про результати розгляду Ви будете повідомлені найближчим часом.
0965036890 29 квітня 2022, 13:57
Сьогоднi 29.04.2022 в Укргазбанк м.Шпола звернулась моя мама.У картки закiнчуеться термiн дiйсностi i мама попросила працiвникiв банку зняти грошi з карти, а мiняти карту не потрiбно на iншу. Картою вона не користувалася, кошти залишалися на нiй i пiд вiдсокок накопичувались, здесь приблизно 1500грн. повинно було бути.Але замiсть 1500 дали 159грн.Так як картою не користувались, то кошти знiмались банком.
Як тiльки вистачае совiстi забирати заробленi грошi???
Висновок: Укргазбанк ще не в усi кармани напхав i байдуже ким i як вони зароблялися!
4 травня 2022, 14:42
Добрий день. Банком перевірено надану Вами інформацію — ми готові надати консультацію власниці рахунків по тарифам, у відповідності до яких здійснюється обслуговування рахунків, інформацію щодо залишків коштів на її рахунках, а також виписки по рахунках із відображенням руху коштів по рахунках. Для цього просимо клієнта банку завітати до найближчого відділення банку.
Olesia2019 28 квітня 2022, 16:33
З 16 квітня 2019 року по 16квітня 2022 укргазбанк незаконно утримував кошти призначені мені…на рахунку який вони відкрили без мого відому, дозволу, укладеного договору, тобто по краденим копіям документів…
Відповідно до законодавства 16 квітня 2022 року рахунок відкритий з грубим порушенням без договору був автоматично знищений (закритий)…
З 16 квітня до 27 квітня 2022 року банківські працівники придумали нову аферу…
Вони роздрукували заяву на видачу коштів в якій зазначено було, що особа надає згоду обробляти її персональні дані…якщо є рахунок, то відповідно і дозвіл на обробку персональних даних в договорівказаний…
Питання, укргазбанк на підставі якого закону ви проводили свою нову аферу?
Незаконне утримання та видача коштів, з якого рахунку було видано кошти? Ну, мало лі, ви в когось їх стягнули…
3 травня 2022, 18:34
Добрий день, Олесю!

27.04.2022 на підставі підписаної Вами заяви на видачу готівки через касу відділення Банку здійснено видачу належних Вам готівкових коштів, які було зараховано Вам 16.04.2019 від Окружної виборчої комісії з виборів Президента України територіального виборчого округу №69 на рахунок, відкритий на Ваше ім’я в Банку у відповідності до актів внутрішнього регулювання Банку та вимог нормативно-правових актів Національного банку України.
Станом на поточний момент на Ваше ім'я відсутні відкриті рахунки в АБ «УКРГАЗБАНК».
Olesia2019 27 квітня 2022, 17:16
Сьогодні в укргазбанку, мене шантажем примусили підписати «заяву» з фразою про надання дозволу обробки моїх персональних даних…
Так само, як і з договором, який вони три роки тому вимагали підписати заднім числом, щоб приховати свій злочин…в чому їм було відмовлено, а заяви направлені до поліції…
Тобто, три роки тому вони, незаконно без мого дозволу обробили мої персональні дані, внесли до бази банку, відкрили рахунок, а сьогодні вони вирішили узаконити свій злочин…
Репутація в дії!!!
Не раджу вам бути клієнтом даного банку, працівники банку грубо порушують закони, людей вважають за бидло, якщо дозволяють собі красти копії документів та примусово робити клієнтами банку!
28 квітня 2022, 14:29
Добрий день, Олесю! На підставі підписаної Вами 27.04.2022 заяви на видачу готівки Банком здійснено видачу належних Вам готівкових коштів через касу відділення Банку. Додатково зауважимо, що станом на 28.04.2022 на Ваше ім'я відсутні відкриті рахунки в «АБ УКРГАЗБАНК».
Sergiy79 21 квітня 2022, 9:31
13.04.22 произвел оплату коммунальных услуг через мобильное приложение банка. Операция прошла успешно- деньги сняты. Уже 21.04. но на счет коммунального предприятия деньги не поступили, в банке говорят- операция успешна. Где делись деньги не ясно. Квитанция об оплате на указанный емеил gmail.com так и не пришла. В общем один головняк. Теперь придется тратить время на поиски пропавших денег.
22 квітня 2022, 14:54
Добрий день, Сергію.

Наразі, Ваше питання вирішено, що підтверджено Вами у телефонній розмові.

Висловлюємо Вам подяку за обрання саме АБ «УКРГАЗБАНК» в якості фінансового партнера.
NikaV 20 квітня 2022, 20:56
Вносила вклады в Укргазбанк новыми купюрами, а отдают старыми и потертыми. Потом их же не меняют, заявляя, что это не их купюры и такие купюры они не принимают. Так было год назад с вкладом в евро и сегодня было так с долларами. Сказали не нравятся, берите в гривнах. В прошлом месяце не отдали этот вклад вообще. В то время, как другие госбанки отдавали валютные вклады своим вкладчикам. Дождалась, чтобы забрать последний вклад из этого ужасного банка, но боюсь, потёртые доллары 1990−2013 я смогу потратить только с четвертью списанных процентов. Так купюры укргазбанка принимали другие банки, пока Укргазбанк доказывали, что это не их купюры.
22 квітня 2022, 14:35
Доброго дня, Вероніко!
Банком здійснено аналіз описаної Вами ситуації — 20.04.2022 Вами отримано депозитні кошти в повному обсязі купюрами придатними до обігу.
LGM 20 квітня 2022, 18:02
Регистрация в Дие прошла 30.03
Заявка на выплату принята
По состоянию на 20.04 никаких поступлений на карту нет
Как можно узнать в чем именно проблема?
22 квітня 2022, 10:24
Добрий день! Повідомте нам, будь ласка, Ваш номер телефону (можна в особисті повідомлення) — ми зв'яжемося з Вами для вирішення Вашого питання.

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні