Плохое обслуживание

SviatoslavH 16 вересня 2022, 16:13
Хотел снять валюту в г. Кременчуг. В отделении небыло валюты. Поехал на другое (бульвар Пушкина 7). 15:59 ответ кассира: «Касса закрыта. Приходите в понедельник». Уважаемый Укргазбанк, это не моя вина что я должен ездить по всему городу искать валюту в кассах вашего банка! Выдать валюту занимает 1 минуту, разве не можна отнестись с понимание к клиенту?! Я был в отделении за 2 минуты до закрытия кассы, пока кассир договорил по телефону прошла еще одна минута и вот уже в 15.59 я получаю ответ что касса не работает.
Укргазбанк
20 вересня 2022, 19:01
Доброго дня, Святославе!
Дякуємо за Ваше звернення. Банком проаналізовано отриману інформацію, в тому числі матеріали відеофіксації відділення та встановлено, що Ви звернулись у відділення банку 16.09.2022 о 15:59:48 год.
Зважаючи, що каса відділення 16.09.2022 працювала до 16:00 год., на жаль, працівники відділення не мали можливості оформити проведення операції за такий короткий проміжок часу.
Запевняємо Вас, що Банк опікується своєю репутацією та цінує кожного клієнта. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю. Будемо раді Вас бачити у відділеннях нашого Банку.

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні