SN45 9 липня 2024, 22:02
В целом- банк не плохой, но возможно сказывается «государственное» происхождение, отсюда и множество проблем.
1.Общее впечатление.Банк отстает от своих коллег в технологическом плане: устаревший сайт, на котором не так просто найти нужную информацию, часто указанная на сайте информация оказывается не верной или не соответствующей действительности, мобильное приложение очень «глючное» с урезанным функционалом, в котором есть доступ только к карточным счетам. Остальные текущие счета никак не отображаются в приложении и взаимодействовать клиент с ними никак не может.
2.Поддержка клиентов/компетентность.Нельзя сказать, что поддержка клиентов совсем плохая или ее нет. Нет, она есть, но клиент может столкнуться как с хорошим обслуживанием и решением проблем, до полной некомпетентности.Часто при возникновении проблемы/вопроса клиент может получить на один и тот же вопрос совершенно разные и противоположные ответы в чат-поддержке.
3. Обслуживание. Соблюдение прав клиентов и законодательства Украины.
Банк может не соблюдать действующее законодательство, постановления и инструкции НБУ. Часто трактует их на собственное усмотрение. При указании на нарушение банком прямых норм Конституции Украины и норм закона/инструкций НБУ — представители банка заявляют, что они руководствуются внутренними инструкциями банка (!). Причем проблема не только в компетентности сотрудников, но и в целом позиции банка. При откровенных «косяках» со стороны персонала, банк вместо решения проблемы в «тупую» будет продолжать настаивать на своей правоте, заводя ситуацию в еще больший тупик.
4. Внутренняя политика банка предусматривает разделение клиентов и явную дискриминацию по территориальному признаку. Причем банк это нисколько не смущает. Ст. 24 Конституции Украины? Не, в банке о таком не слышали.
5. В продолжении предыдущего пункта, банк в одном ряду с Приватом и еще несколькими банками, — которые вымогают от клиентов, для осуществления банковского обслуживания, предоставления справки ВПЛ. Я был уверен, что эта позорная практика осталась в прошлом, но нет- в Укргазе она живёт и процветает.
6. Дистанционное обслуживание. Тут уже были отзывы по закрытию счета (это касается любого дистанционного обслуживания). Будьте готовы, что счет Вам так просто не закроют. Банк будет постоянно придумывать все новые и новые документы и условия. Например, вы на сайте банка «заказали» дистанционную услугу. Будьте готовы, что такую услугу вы можете не получить. Почему? Ведь на сайте черным-по белому написано… Но мало ли, что там написано, на заборе тоже много чего пишут.
Вам на почту пришел список необходимых документов и условий для получения дистанционной услуги? Вы заполнили все анкеты, собрали все документы, совершили квест, почти как в сказке — игла в яйце, яйцо в утке, а утка в ларце, которое под дубом на острове, и думаете, что всё? Нееет))) Есть еще дополнительный список документов… Что? Вам о нём не говорили? Так мы вам сейчас говорим. В чём проблема?
И вот Вам предложат заполнить кучу анкет, предоставить кучу документов, но потом все равно предложат прийти в банк. Мне к слову, предложили прийти в ближайшее отделение банка, которое находится за тысячи километров. Почему нет?
В общем банк для клиентов с устойчивой психикой, кучей времени и «правильным» местом жительства/регистрации.
Галина Буряк 18 червня 2024, 23:19
Відділення за адресою: Львів, вул. Стрийська, 98
Найгірший банк України. Менеджери некомпетентні.
Оформляли кредит на машину. Частину кредиту сплачено і вирішили закрити увесь кредит. Менеджер відправила знімати готівку в банкомат, в якому встановлено дуже малий ліміт. Безготівковий розрахунок менеджер не запропонувала. Коли ми звернулися до неї з проханням зробити безготівковий розрахунок, то вона байдуже подивилася на нас і продовжила писати смс в своєму телефоні. Було враження, що ми їй заважаємо.
Шановні українці, поважайте себе! Не користуйтеся послугами тих установ, де зневажливо ставляться до клієнтів.
Найгірший банк України. Не рекомендую.
bav53 10 червня 2024, 18:51
Відділення за адресою: Вінниця, вул. Івана Бевза, 34
Сьогодні відвідав відділення банку у м. Вінниця, вул. Бевза 34. Зіткнувся з новим покращенням у роботі з клієнтами, а саме запровадженням електронної черги через QR-код.
На момент приходу в банк було три вільні оператори для фізичних осіб. Прибуло троє відвідувачів, яким сказали зареєструватися в черзі. Ми намагалися зробити це самостійно, але не виходило. Потім на допомогу прийшов один із операторів. Вона допомогла двом клієнтам, я ж продовжував спроби самостійно, але потім покинув і пішов до вільного оператора. Вона сама через комп’ютер зареєструвала мене у черзі. Після вирішення питання з оператором підійшов до однієї з трьох вільних кас і мене вже почали обслуговувати. В цей час до іншої вільної каси підійшла клієнтка, але їй сказали що згідно з чергою вона повинна йти до каси де обслуговували мене.
Такі покращення лише затягують час, змушують нервувати клієнтів. Не всі мають смартфони, які допоможуть зареєструватись у черзі, та й не зобов’язані відвідувати банк із телефоном. Такі нововведення не мають нічого спільного з покращенням роботи банку з клієнтами. Прошу відмінити ці нововведення
Людмила Кириленко 3 червня 2024, 12:32
При оформленні картки для отримання заробітної плати мені нахабно дали кредитну картку, пояснивши, що отримати зарплатну карту можна тільки разом з кредитною. При цьому її одразу активували. Одразу ж після отримання першої заробітної плати підняли кредитний ліміт на карті. Саме у цей час у мене захворіла дитина, тому була змушена нею скористатися. Потім мене звільнили з роботи, тому не було чим погасити заборгованість. Через кілька місяців я влаштувалась на роботу, де заробітна плата також виплачувалась у цьому ж банку. Оскільки у мене була прострочена заборгованість — банк одразу ж всю мою заробітну плату за півтора місяці забрав в оплату кредитної заборгованості. Нарешті я уже вийшла без прострченої заборгованості, очікуючи заробітну плату, оскільки у мене захворіла дитина — потрібні гроші на лікування. Але 03 чевня 2024 року отримала смс від банку про заборгованість у сумі 17.60 грн. (як виявилось — це нарахована пеня на мої штрафні санкції з прострочення заборгованості за квітень). Я одразу ж її погасила, щоб не було знову утримань із заробітної плати. АЛЕ, ОТРИМАВШИ ЗАРОБІТНУ ПЛАТУ 03.06.2024Р. БАНК ОДРАЗУ Ж СТЯГНУВ З МЕНЕ ЩОМІСЯЧНИЙ ПЛАТІЖ З КРЕДИТКОЮ, ЯКИЙ ПОВИНЕН БУВ БУТИ ЗРОБЛЕНИЙ 25.06.2024Р, ПОЯСНИВШИ ЦЕ ТИМ, ЩО У РАЗІ НАЯВНОСТІ ПРОТРОЧЕНОЇ ЗАБОРГОВАНОСТІ (ЯКУ Я У ЖЕ ОПЛАТИЛА) ВОНИ СПИСУЮТЬІ ЩОМІСЯЧНИЙ ПЛАТІЖ. Тепер мені треба оплатити лікування дитини, а я не маю на це коштів, тому що банк у мене їх забрав. УКРАГАЗБАНК СПЕЦІАЛЬНО НАРАХОВУЄ ЯКУСЬ ХОЧА Б МАЛЕНЬКУ ЗАБОРГОВАНІСТЬ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ПОТІМ СПОКІЙНО РОЗПОРЯДЖАТИСЯ МОЄЮ ЗАРОБІТНОЮ ПЛАТОЮ. Нікому не рекомендую мати якісь справи з цими шахраями. Я тепер зрозуміла, що така картина буде щомісяця до моменту повного погашення заборгованості з моєю кредиткою. Якщо Ви маєте кредитну карту у цьому банку — будьте готові, що і Вашою заробітною платою також буде розпоряджатися банк, навіть, якщо вся прострочена заборгованість уже оплачена.
Ірина Демченко 31 травня 2024, 21:44
В результаті шахрайських дій було здійснено переказ на картку банку, що вказана була у повідомленні.Картка відкрита співробітником банку.Банк несе відповідальність за здійснення операцій в межах компетенції.На гарячій лінії банку зареєстровано звернення, але відділ безпеки бездіє…державний банк безвідповідально не реагує на акції шахрайства, покриває його і не більше.
rial123 31 травня 2024, 21:27
Укргазбанк покриває шахраїв, та сприяє кримінальним злочинам по обкраданню населення України. Сім'ї військових, загиблих, переселенців, люде у яких війна забрала все теж можуть бути серед постраждали і Укргазбанк допомагає докрадати ті невеликі статки, які могли залишитись у постраждалих.
Саме Укргазбанк обрали шахраї, що б відкрити багаточисельні картки для отримання грошей від обманутих ними людей. Суми доходять до мільйонів. Всі знають, що щоб відкрити картковий рахунок в банку потрібно прийняти з документами, але, схоже, що Укргазбанк відкриває рахунки і без документів закриваючи на їх відсутність очі. Цікаво, який відсоток від вкрадених грошей отримує Укргазбанк, як «тіньовий» партнер афери — 50/50, чи менший.
Jilisunny 27 травня 2024, 16:30
Вітаю!
Банками-партнерами єОселі є багато банків, але було обрано саме Укргазбанк (відділення на Лук’яненка, 21, корп.4) через високий професійний рівень та особисті якості Шевчук Людмили. Окремо хочеться відзначити готовність Людмили знайти найкраще рішення для клієнта, її уважність до деталей, компетентність та доброзичливість. Угода відбулась швидко та комфортно. Щиро дякую Людмилі за позитивні емоції при вирішенні складних питань.
RebusNik 18 травня 2024, 14:01
Дистанційно закрити рахунок — це цілий квест для людей з купою вільного часу і стальними нервами. Так, не у всіх банках є така послуга. Але ж і мало таку послугу просто придумати, треба довести до толку її реалізацію.
Отже, було це отак: подав на сайті заявку про дистанційне закриття непотрібного мені рахунку. Дистанційно, бо служу, перебуваю у зоні бойових дій. І замість того, щоб зосередитись на задачах, то ще маю пам’ятати, що треба на картку закидати щомісячну плату за користування. Мені скинули на електронну пошту інструкцію. Наче все просто та легко: робиш по інструкції, відправляєш лист-відповідь і все. Ні! Не все! Не так: байдуже, що заява підписана електронним ключем, треба ще обов’язково з підписом фізичним (хоча в інструкції чітко вказано було, що не потрібно). Та й не кожен документ окремим файлом треба надсилати, а виключно одним архівом. Тому прислали УТОЧНЕННЯ до інструкції. Відпрашуюсь в командира, їду за 20 км до найближчого принтера, друкую, підписую, роблю знову все по інструкції (з уточненням), відправляю. Хух, все! НІ — не все! Не так. Треба окремо архів із заявою, і окремо архів з додатками. А ввечері був обстріл, потім виконання задачі — нерви вже не ті. Що робити? — Написав листа, а в ньому нахамив. Дивно, але вже не треба окремими архівами. Вже домовляємось про дату й час відеоверифікації. Знаходжу час, можливості. Зідзвонились по відео. Показав документи, на камеру сказав, що треба було. Ну, все. Все? — Нє, не все! «На відеозаписі були підвисання, тому треба все наново» — отакий лист мені надійшов. І, головне, відео тобі ніхто не покаже, щоб ти сам перевірив. Отак, вір на слово!
Коротше, дуже не раджу з цим «бАНКОМ» зв’язуватись. Коли банку щось треба (типу — поновити дані, заповнити якийсь запитальник, подати відомості про доходи), то ти хоч лопни, хоч все покинь, але дай. А от як тобі треба, то це твій клопіт. Бач, що надумав — рахунок закрити. Це ж нечувана нахабність! Пофіг, що ти там воюєш, когось-там захищаєш. Вони, бачте, бАНК. Не раджу мати будь-яких справ із ним.
Світлана SunnyFlower 15 травня 2024, 20:41
Закриття рахунку в Укргазбанку це ще той квест. Для закриття рахунку необхідно пройти верифікацію, та ще необхідно подати цілий пакет документів з накладеним елктронним підписом. Заява на закриття рахунку — ну це зрозуміло, але ще треба заповнити Опитувальник, в якому необхідно вказати дохід, джерела надходження доходу, фактичне місце проживання і т.д. (як на мене, то цей опитувальник заповнюють при відкритті рахунку). Так як моя прописка — це тимчасово окупована територія, мені ще необхідно додати довідку ВПО, теж завірену електронним підписом. А це тільки початок, бо номер мого мобільного телефону на данний час не обслуговується, і я так розумію це також може бути проблемою для верифікаціі. Цей рахунок був відкритий у рамках зарплатного проекту, і відкриття рахунку було в рази легше, ніж закриття. За життєвими обставинами, я фізично не в змозі з’явитися до відділення банку і закрити рахунок особисто, тому змушена закривати рахунок за допомогою он-лайн помічника. Мене обурює, що я хочу просто закрити рахунок, яким я не користуюсь, але кожного місяця сплачую комісію, і для його закриття мені необхідно витратити стільки часу.
YGhost 15 травня 2024, 16:17
Відділення за адресою: Київ, вул. Вишгородська, 21
Всех приветствую.
Делюсь своей историей о снятии наличной валюты через кассу банка.

Была необходимость, снять Валюту в кассе банка. Заранее (за три дня), необходимо позвонить на гарячую линию и заказать необходимое количество денег в кассу (стандартная процедура во всех банках). За день до снятия мне перезвонили из отделения и предупредили что будут доллары на выдачу старого образца. Я этому не придал особого значения, но как позже оказалось зря … В назначенный день, получив на руки заказанную сумму, к нескольким банкнотам возникли сомнения (была видна легкая потертость) но на кассе, пропустив банкноты через проверочный аппарат (счетную машину, кстати она их пропустила на «УРА») меня заверили что банкноты нормальные и согласно распоряжению НБУ их должны были принимать. Далее уйдя из банка поехал в обменный пункт менять доллары на гривны (курс обычно выше чем в банке). Приехав в обменный пункт, у меня взяли не все купюры на обмен, как раз те самые потертые вовсе отказались принимать. Я начал ссылаться на то самое распоряжение НБУ о котором мне говорили в банке, мне в ответ мило улыбались и говорили, мы можем принять у Вас эти «потёртые купюры», а в конце смены выкупим их себе из своего кармана. Тут Я понял что попал не хило. В двух других обменниках мне также отказали в обмене. Еще в двух предложили обмен с дисконтом в 10% от номинала (естественно не в мою пользу). Романтический вечерний квест у меня был еще тот, бегал от обменника к обменнику со скоростью света. На счастье мне удалось найти обменники в которых приняли купюры, правда и сумму пришлось разделить чтобы не придрались.

По итогу этой истории хочу предостеречь:

— не берите в кассе банка доллары старого образца, с ними нужно очень трепетно возится. Даже если они на вид как новые. Трение купюры об купюру сбивает слои краски — это уже ветхие деньги.

Не понятно, почему банки не списуют такого рода деньги из обихода, а далее пускают в оборот?

— прежде чем принимать доллары старого образца — очень хорошо думайте! Это мои 2-е «грабли» на которые Я наступил. Для себя вывод уже сделал. Всем добра!
Lyagomina 11 травня 2024, 0:15
Чому Березнівський відділ Укргазбанку заблокував мою картку банку Pekao? Чому я карткою розраховуюсь в усіх магазинах які не співпрацюють з Укргазбанком? Я один на все місто питаю у продавців з яким банком вони співпрацюють. Я виконав всі умови звонившої мені жінки по моєму питанню, а віз і надалі там. Головний офіс цього банку в Березному? Не рекомендуватиму цей колгосп друзям.
Lyagomina 29 квітня 2024, 22:59
Завжди знімав гроші з польського банку Pekao гривнями, а вже третій день пише відмову. В магазинах де є співпраця з Укргазбанком не можу купити продукцію розрахувавшись карткою. П’ять років не було питань, а зараз питаю на кассі з яким банком вони працюють. Це нова послуга Березнівського місцевого банку?
annet24 24 квітня 2024, 19:06
Шахраї використовують карту вашого банку 5355 0860 2496 9171

Іншим користувачам, будьте обережні та не перераховуйте кошти на цю карту.
IraG25 22 квітня 2024, 17:45
Зранку робила оплату в додатку Екобанк, операція була не успішна, що висвітилось на екрані телефону, кошти з рахунку списані не були, після чого я здійснила оплату з карти іншого банку. Через деякий час захожу і додаток і бачу, що кошти списані. Не було ні сповіщення, ні повідомлення. Як таке розуміти? Ви пишете, що транзакція не успішна, а потім через деякий час списуєте кошти, як тепер їх повернути?
Сергій Лунін 29 березня 2024, 15:23
Відділення за адресою: Рівне, вул. Княгиницького, 5-А
Це жах якийсь сидиш в черзі я дурень, то подруга поза чергою, то знайомий знайомого, якщо вам цей банк не нав’язали як зарплатна картка обходьте його стороною і хрестітьтся що то не ваш банк, це жесть якась…
Сиджу один і на думку спадає совок все по блату))))
Попри те, що воєнний стан і термін дії усіх карток подовжено, незалежно від кінцевої дати використання, в коштах мені було відмовлено, в зв’язку із закінченням терміну дії картки. Я змушена відпрошуватись з роботи, їхати вдруге в місто, щоб вирішити цю проблему: або поновити картку, або нехай хоч кошти віддадуть, бо в суботу вихідний. Нічого проти ваших вихідних днів не маю, але тоді хоча б налаштуйте банкомат, введіть певні його налаштування. Таке обслуговування створює дискомфорт для клієнтів Вашого банку.
Ayron15 4 березня 2024, 19:59
Ещё в августе прошлого года на карту нельзя пополнить деньги с других банков. При обращении в кол-центр, отделение, или чат приложения, все гоняют по кругу. Говорят карта активна, но нихрена не работает, и нельзя пополнить карту. Всех не записывал кто мне давал ответы. Но вот оператор колл-центра Гоч Оксана 4марта2024 тоже отправляет дальше в отделение, из-за чего хочу что бы ей вынесли штраф и всем тем кто отправлял меня по кругу, словно девушку лёгкого поведения. Понабирали всех по объявления и никто не может ничего сказать, решить и разобраться в вопросе. Банк явно не заинтересован в клиенте, если какие нибудь проблемы, ты сам должен бегать и вызванивать месяцами! Всем плевать!
crowinthesky 19 лютого 2024, 15:49
Звернувся до відділення банка для отримання коштів з мононбанку, монобанк попередньо замовив кошти на відділення 368/07 але фахівці відділення, а саме каноріна Надія Андріївна відмовила у обслуговуванні, обґрунтовуючи це тим що вони обслуговують лише клієнтів свого банку
Євгеній Білик 13 лютого 2024, 22:19
Відділення за адресою: Запоріжжя, бул. Вінтера, 40
Запоріжжя у відділенні Укргазбанку бул.Вінтера не видавали пенсію по інвалідності у повному обсязі за місяць пояснюючи що війна! Документів обгрунтовуючих відмову надати не змогли. Охорона банку застосувала рукоприкладство до інваліда. У спину мені сказали: КАК ЭТИ ВОЕННЫЕ ***! Отак Укргазбанк допомагає ВСУ.
Egorl11n 2 лютого 2024, 21:48
Десь місяці 2 назад мені обмежили використання картки, на питання чому, сказали підтвердити дохід. Надав у банк всі документи та підтвердження операцій по рахунку. Після цього 2 тижні тиша. Вчора приходить сповіщення в телеграм що кошти списано. Сьогодні зранку пішов до відділення де мені сказали що рахунок закрито і треба підписати заяву на вивід коштів що я і зробив. Після цього мені зателефонувала співробітниця банку та сказала що кошти вивести поки не можна так як триває перевірка і поки рахунок заблокований їх вивести не має змоги. В мене питання, як можна списати кошти з рахунку на не зрозумілий транзитний рахунок і фактично грошей на моєму рахунку не має. Так яка проблема повернути кошти якщо вже закритий рахунок?

Курс валют в Укргазбанку

Курс валют в Укргазбанку

Головна / Банки України 🏦 / Укргазбанк 💰 / Відгуки про Укргазбанку 📝
На сторінці ви можете ознайомитись з відгуками про Укргазбанку, а також залишити коментар про свій досвід співпраці з банком. Відгуки клієнтів, допоможуть вам вирішити, в якому банку краще розмістити депозит, взяти кредит готівкою, відкрити рахунок або просто обміняти валюту. Якщо банки не дають вам кредит, візьміть позику онлайн в мікрофінансових організаціях України.