БАНК Шахрай!!! Перевіряйте кошти не відходячи від каси!!!

lydaa2009 28 серпня 2015, 19:01
Відділення за адресою: Київ, вул. Тельмана, 5
На початку липня (за попереднім записом) отримав в центральному відділенні Укрексімбанку (м.Київ, вул. Тельмана, 5) кошти з Фонду гарантування вкладів фізичних осіб майже 200 тис. Я проживаю в іншому місті, тому залишать кошти на депозиті не мав наміру, картку відкривать мені не пропонували.
100 тис. грн. отримав 100 грн. купюрами, які були перевязані окремими стрічками, а потім запаяні у великий полиетиленовий пакет. Я порадувався, що мене швидко обслужили на касі: видали великий пакет 100 грн. купюрами та останні майже 100 тис. по 500 грн. Я, щасливий, забрав кошти.
А вчора відніс кошти-внесок за квартиру, і в іншому банку розкрили пакет по 100 грн.
В пакеті не вистачало 2 тис. грн!!! Пакет не був пошкоджений навіть голкою.
Мало того, що Дельта банк разом з Фондом гарантування кинув майже на 70 тис. грн., так іще й Укрексімбанк в центральному (а значить — показовому) відділенні «кидає» людей на немаленькі кошти (майже 2 моїх місячні зарплати).
Люди, будьте обережні! Перевіряйте кошти не відходячи від каси! Щоб не жалкувать, як тепер я, бо розумію, що нічого не зроблю. Співробітники на таких як я заробили собі немаленькі заробітні плати.

mazaj
mazaj
28 серпня 2015, 19:46
Ленты с пачек, где недостача, Вы сохранили?
Если нет — поезд ушел, Вы лоханулмсь. Хотя Вам кассир принимающего банка мог бы и подсказать.
Если да — отлично. Письменное пояснение кассира принимающего банка, ленты с пачек где недостача и заявление в банк который Вам выдал.
Можно устроить серьезнейшую разборку в банке… море крови, гора трупов…

И не скидывайте со счетов кассира принимающего банка. Он вам не подсказал ничего, он же обнаружил недостачу… всё очень странно…
28 серпня 2015, 20:19
«Ленты с пачек, где недостача, Вы сохранили?»
Теми лентами, при определённой сноровке, можно разве что подтереться.
«Считайте деньги не отходя от кассы» — это золотые слова. Именно — считайте, а не надейтесь на какие то ленты и запаянные пакеты. 100 000 грн — это 10 банковских упаковок купюр по 100 грн. Не такой уж большой обьём, чтобы куда то запаивать. Нехватка в 20 купюр это не шуточки, как минимум в каждой пачке должно отсутствовать по 2 купюры. Раз клиент не посчитал нужным пересчитать сумму при получении, то сейчас уже не помогут ни ленты, ни заявления и разборки. Хотя я тоже почему то склоняюсь к мысли, что «косяк» всё таки на кассире принимающего банка.
SUA
SUA
1 вересня 2015, 15:02
Який порядок, згідно закону, коли касир видала більшу суму ніж потрібно, а знайшли мене на другий день, з вимогою — поверніть чуже, не надаючи ніяких підтверджуючих фактів, підкажіть розумні люди, як по закону?
1 вересня 2015, 15:30
А ви що, в той день були єдиний клієнт у касі? Немає підтверджуючих фактів (а їх і бути не може) — значить гуляють лісом. І все згідно закону.
Nastassia
Nastassia
3 вересня 2015, 15:05
Разве не нужно смотреть на счетную машинку, когда кассир проверяет денешку, а затем запечатывает пачку? Я смотрю на высветившуюся сумму на машинке, а уже в самих пачках не проверяю. А вообще лучше пересчитать каждую купюрку, чем потом так убиваться.
supervisor
supervisor
3 вересня 2015, 15:41
Уважаемый lydaa2009 не просил советов, а дал свои:
1. Люди, будьте обережні!
2. Перевіряйте кошти не відходячи від каси!!!

Не надо забалтывать отзыв пр Укрексимбанк, автор дал свою оценку «БАНК Шахрай!!!» Надо или соглашаться или отстаивать с помощью аргументов.

Курс валют в Укрексімбанку

Курс валют в Укрексімбанку

Головна / Банки України 🏦 / Укрексімбанк 💰 / Відгуки про Укрексімбанку 📝 / БАНК Шахрай!!! Перевіряйте кошти не відходячи від каси!!!