НЕВОЗМОЖНО дозвониться в КРистал банк!!!!

Yana363636 16 січня 2015, 13:45
Добрый день.
Я — вкладчик Терра банка, уже 2 дня не могу дозвониться на горячую линию переходного Кристалбанка по номеру (044) 590 46 59. Либо занято, либо идет вызов, а потом сброс…
Каким еще способом можно зарегистрироваться для получения своих средств.
Я живу в зоне АТО, если я без предварительного звонка приеду в Киев в отделение этого банка, мне обязаны будут в тот же день выдать мои деньги?
Полезный комментарий
lukrom68 16 січня 2015, 15:10
Директору
ПАТ «Перехідний Банк «КристалБанк»»
Н.Б. Гаврилюк

04053, м. Київ, Кудрявський узвіз, 2.

Іванова Івана Івановича
паспорт серія АА № 111111, виданий Тернопільським МВ УМВС України в Тернопільській обл. «1» серпня 2001р.
ІПН. 2222222222

46000 м.Тернопіль, пр-т.Степана Бандери, 44
Тел..050-5555555
e-mail: 123456@ukr.net

ЗАЯВА
про включення до реєстру вкладників

Згідно оголошення ФГВФО від 13.01.2015р «ДО УВАГИ ВКЛАДНИКІВ ПАТ «ТЕРРА БАНК», та у зв’язку з неможливістю зареєструватися запропонованим способом (контактний телефон гарячої лінії не працює), прошу Вас включити мене до реєстру вкладників для здійснення виплати коштів за договором банківського вкладу через Тернопільське відділення ПАТ «Перехідний Банк «КристалБанк»».

«14» січня 2015 р. ___________________ Іванов І.І.

16 січня 2015, 15:05
Після двох днів (13-14 січня) безрезультатного дозвону, відправив заявку на виплату рекомендованим листом на директора Кристалбанку.
Періодично продовжував назвонювати і сьогодні (16 січня) пощастило, зареєстрували на виплату в Тернополі на 11 лютого.
16 січня 2015, 15:10
Корисний коментар
Директору
ПАТ «Перехідний Банк «КристалБанк»»
Н.Б. Гаврилюк

04053, м. Київ, Кудрявський узвіз, 2.

Іванова Івана Івановича
ІПН. 2222222222

46000 м.Тернопіль, пр-т.Степана Бандери, 44
Тел..050-5555555
e-mail: 123456@ukr.net

ЗАЯВА
про включення до реєстру вкладників

«14» січня 2015 р. ___________________ Іванов І.І.

Головна / Банки України 🏦 / Терра Банк 💰 / Відгуки про Терра Банку 📝 / НЕВОЗМОЖНО дозвониться в КРистал банк!!!!