Мінфін - Курси валют України

Встановити

Продукти Терра Банку

Реквізити

Юридична назва
Публічне Акціонерне Товариство «Терра Банк»
ЄДРПОУ
24425738
×

Введіть ваш E-mail
для оформлення передплати:

Підписатися

Підписку оформлено успішно

На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.

Ми раді, що ви з нами!


Уважаемый Андрей!

У додатку до оформення підписки
ви можете також отримувати:

Підписатися

Підписку оформлено успішно

На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.

Ми раді, що ви з нами!Повернутися на сайт
×

Отримуйте по E-mail найголовніші
фінансові новини України і світу:

Підписку оформлено успішно

На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.

Ми раді, що ви з нами!Повернутися на сайт
Підписатися

Відгуки про обслуговування банку

Відомості про банк

Відповідно до статті 53 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі – Закон) 15 травня 2019 року внесено запис до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань №10701110044044222 про державну реєстрацію припинення Публічне Акціонерне Товариство «Терра Банк» як юридичної особи, а отже, ліквідація банку вважається завершеною, а банк ліквідованим.

Згідно зі статтею 52 Закону вимоги кредиторів до банку, що були незадоволені за недостатністю його майна, вважаються погашеними. Таким чином, повноваження Фонду гарантування вкладів фізичних осіб як ліквідатора Публічне Акціонерне Товариство «Терра Банк» припинено.

ПАТ «Терра Банк» заснований в 1996 році, до 2007 року мав назву «Інвест-Кредит Банк». У 2009 році за рішенням акціонерного товариства, головний офіс банку був перенесений з Кривого Рогу до Києва. Сьогодні банк надає послуги фізичним та юридичним особам. При цьому є членом Асоціації українських банків, Western Union, Анелік, Лідер, Contact, Юністрім, Welsend, Хазрі, Української міжбанківської асоціації членів платіжних систем «ЕМА»; Національної системи масових електронних платежів; Асоціації «Фондове Партнерство», Професійної асоціації реєстраторів і депозитаріїв; Асоціації «Українські Фондові Торговці», Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (реєстраційний № 155 від 08.04.2002 року); MoneyGram, а також отримав статус принципового члена міжнародної платіжної системи VISA.

Акціонери — Приватне акціонерне товариство «Українська стратегічна група» (Україна): пряма участь — 99,63%.

Головна / Банки України 🏦 / Терра Банк 💰
На нашому сайті можна порівняти умови і відсотки по депозитах в Терра Банку з депозитами інших банків України. Також ви можете розрахувати курс валют Терра Банку в конвертері валют, і визначити, в якому банку кращий курс для купівлі чи продажу валюти. Якщо банк відмовив вам у видачі кредиту, спробуйте отримати мікрокредит на карту в мікрофінансових організаціях України.