Виплати в ОТП Банк

PavloOl 13 січня 2015, 17:39
Згідно інформації фонду гарантування вкладів, при сумі вкладу до 20000грн, виплати будуть проводитись в ОТП Банк — www.fg.gov.ua/news/do-uvagi-vkladnikiv-pat-terra-bank-996.html.
Додзвонився в колл-центр за номером 0800-300-050 з третього разу — 16:20...16:30. Спочатку автомат повідомив, що треба очікувати певний час — 30с...1хв30с. Перші два рази після очікування сказали, що вільних операторів немає і роз'єднали.
Коли додзвонився, оператор запитав суму вкладу, ПІБ, ідентифікаційний номер, контактний номер, бажане відділення і призначив мені візит на 16.01.2015, 10:00.
З собою мати оригінали паспорта та ідентифікаційного номера.
Про результат візиту повідомлю.
Всім усього найкращого.

владимир олефиров
владимир олефиров
13 січня 2015, 18:51
Самый корумпировыный банк это ОТП.Я вкладчик Актив банка, С 30 декабря по выплате меня перенесли на 12.Приехал получить свои деньги и деньги матери, по генеральной доверенности.По доверенности отказали выдавать, хотя фамилии одинаковые, сказали нужно подтвердить подлинность доверенности.Сколько на это уйдет времени никто не ответил, в итоге пришлось вести мать.Ей деньги выдали, зато мне отказали так как в отчестве неправильно по их словам было указано 2 буквы.Тем не менее в Газ банке таких проблем с выдачей процентов не было.После скандала с начальником отделения деньги всеже удалось забрать, Хотя выдавать им их очень не хотелось Больше никогда с этим банком не свяжусь, так как банк не любит расставаться с чужими деньгами!
PavloOl
PavloOl
16 січня 2015, 14:22
Прийшов у відділення ОТП Банка по вул.Раїси Окіпної,4 16.01.2015 в 9:35 (призначено було на 10:00).
Сказав, що я за боргом Террабанка. Мене підвели до відповідного менеджера. Зразу зайнялись моєю справою. Перевірили всі дані оригіналів паспорта та кода з даними реєстра.
В ОТП фонд передає дані вкладників та суми в гривнях (не залежно від валюти вкладу), які необхідно видати.
В мене був доларовий депозит — віддали приблизно по курсу 13грн/дол. (Напевно курс на момент введення тимчасової адміністрації).
Спитали чи я всю суму знімаю, чи щось в них розміщу.
Дали квитанції і направили в касу (біля каси була невелика черга).
В 10:00 я вийшов із банка.
Однією проблемою в мене стало менше, якщо не рахувати, що пів року чекав і отримав гроші по заниженому курсу.
Сподіваюсь, що усім вдасться забрати свої гроші без особливих проблем.