Andrew gu 27 грудня 2023, 7:08
На початку ВЕРЕСНЯ банк заблокував мій рахунок, намагаючись переказати кошти я випадково дізнався, про блокування лише СЕРЕДИНІ ЖОВТНЯ. Ніхто мене не сповістив і ні листом на електронну пошту, а ні повідомленням у чат-боті, а ні пуш сповіщенням через додаток. Маю підстави вважати, що банк навмисно ніяк не сповіщає своїх клієнтів про виникнення проблем, бо навіщо? Гроші на балансі є, банк ними розпоряджається, видає кредити та заробляє на них. Навіщо сповістити про це клієнта?
З того часу «триває перевірка». Ось приклад відповіді від підтримки: «Отримали від вас необхідну інформацію 13 листопада. Запит відправлено на перевірку. Орієнтований термін: два тижні.» (ДО СЬОГОДНІ мої КОШТИ ЗАБЛОКОВАНІ, а банк відхрещується шаблонними відповідями)
Зараз пишуть, що терміни перевірки не регламентується)))

З моменту коли у вас виникла проблема ви банку стаєте абсолютно не цікаві. Відтепер ваші проблеми — це ваші проблеми, а ваші гроші це інструмент заробітку дивідендів для банку, а не для вас.

Якщо хочете зберегти свої гроші та нерви — обходьте цей банк десятою дорогою.

27 грудня 2023, 12:14
Вот так вот обслуживаться в анонимных «банках» отстается только биться с ними через почту
Можете сюда написать https://bank.gov.ua/ua/consumer-protection/citizens-appeals и ждать месяц ответа
shevchouk
shevchouk
2 січня 2024, 0:41
Херню водяную отвечают, бесполезно.
5 січня 2024, 22:14
Ну так и есть, в большинстве случаев шаблонную чушь высылают
Andrew gu
Andrew gu
27 грудня 2023, 16:32
Даже дякую за пораду. Вде написав скаргу
Валерка Котовский
Валерка Котовский
5 січня 2024, 19:46
В моём блоге я описал как правильно и безопасно продать крипту

Головна / Банки України 🏦 / sportbank 💰 / Відгуки про sportbank 📝 / Блокують рахунок, утримують кошти відморожуються шаблоними відповідями. ПРОБЛЕМА ТРИВАЄ вже більш 3,5 МІСЯЦІВ