Не видають депозит!

SerhiiViktor 27 листопада 2023, 23:30
НЕ ВІДКРИВАЙТЕ ДЕПОЗИТИ В ЦЬОМУ БАНКУ!!! Підтримка не компетентна зовсім!
Мені 19.10 заблочили рахунки, з якого я раніше робив розміщення депозиту. Повідомили начебто на мене надійшла скарга. Ну думаю ок, що за скарга від кого надійшла, не чого не говорять, писав періодично, думаю требо вирішувати.
Відповідає підтримка раз на 3−4 години. Нарешті!!!30.10 мені повідомили що мой рахунки заблокували у звʼязку звернення кіберполіцій до банка. Їду в кіберполіцій говорят що такоє справи немає. Звертаюсь до поліцій теж не знаходять. Починаю кіпити, витратив на це три дні результату нуль. Пишу підтримку вони як завжди нічого не знають. Коли вже почав розмовляти і показувати на пальцях що справи такоє немає, через пару днів відповідають з новою інформацію що запит на блокування надійшов від поліцій і інший номер справи. Ок, починаю шукати слідчого хто виде цю справу, находжу Евріка! Мені кажуть що арешту чи якись постанов на мої рахунки немає з боку поліцій.Я вже сміюсь з цього всього.
Тепер саме цікаве- у мене сьогодні закінчився депозит. Банк не віддає кошти аргументує що вирішіть питання з поліцією я їх питаю у мене є арешт на рахунку — ні чи постанова суду -ні. Так видайте гроші- ні. Пишу ви порушуйте закон України стаття 59 «Про банки та банківську діяльність». Вони посилаються на оферт обслуговування.
Підсумок: Сервіс 0; прозорість 0; ндайність 0;

P. S. Чекаю пісмову відповідь банка, написав звернення в поліція для надання розʼясненнь, пишу листа в НБУ для регулювання цього питання. Позов до суду.

SergeyNina
SergeyNina
28 листопада 2023, 0:17
У вас если банк не поможет то нбу. Если регулятор ничего не сделает то судиться.
28 листопада 2023, 5:15
Автор, а вы скрыли, что за жалоба .

Эта очередной случай П2П торговли криптой ?
shevchouk
shevchouk
1 грудня 2023, 17:11
Это что-то меняет? Банк прикрывается липовыми «скаргами» в полиции и морозит деньги.
1 грудня 2023, 17:52
«Это что-то меняет?»

Естественно. Понятна причина
Danilich
Danilich
28 листопада 2023, 10:18
Нечего было держать деньги в очередных клонах монобанков
iksar
iksar
7 грудня 2023, 13:30
У меня такая же ситуация. Написал вам в личные сообщения.
Валерка Котовский
Валерка Котовский
16 грудня 2023, 12:31
Скорее всего принял грязные деньги со взломанных банков, от 3го лица где фио биржи не совпадает с отправителем, на всех банках косят таких уже давно, нужно обезопасить себя если уж нарушаешь правила биржи и принимаешь от 3х лиц, требуй фото банк карты или фото документов отправителя чтоб ты мог их банку предоставить в случае скаргы на какой либо платёж.