Закриття картки/рахунку

Vladimir26K 13 листопада 2023, 13:19
Нажаль доєднуюсь до тих у кого виникли проблеми з цим банком. До відкриття картки сумнівався, адже дуже багато негативних відгуків. Но дійсно дуже вигідні умови продукта «Рюкзак» взяли Вверх. На той момент кредитний ліміт був 0. Коли вирішив закрити рахунок, у чаті скинули шаблон. Я його заповнив та відправив. Згодом мені ще скинули одну заяву, бо забули що рахунок «Рюкзак» теж треба закрити. Як це «забули»?
Гаразд. Заповнив, відправив. Наголосили, що рахунок закривається 45 днів. І тут після прийняття заяви, в мене встановлюється кредитний ліміт 50000грн., який до заяви був 0. І у додатку нема опції коригування ліміту. Я знову звертаюсь до підтримки. Порадили у додатку у розділі Кредит, зменшити ліміт. Я надав скріншот, що опція відсутня. Отримав відповідь, технічні роботи… Але, чому банк встановлює кредитний ліміт після прийняття заяви на відкриття? Жодної внятної відповіді. Сто разів пошкодував що зв’язався з цим банком. Чому після заяви на закриття, картка активна? Та ще й кредитний ліміт встановили. Дуже хочу почути відповідь банку, в чаті нажаль ходимо по кругу

saymeowagain
saymeowagain
18 грудня 2023, 16:51
Доброго дня А Вам заяву в пдф файлі надсилали?