затримують кошти під час війни

Mwy240899 28 вересня 2023, 18:10
Ситуація наступна: Мені перевели 11 500 грн (перевів родич, усі документи я надав) Банк одразу заблокував карту, не надав жотних вимог, повідомлень, чи чогось ще .(це взагалі дивно, що у 23 році треба випитувати у банка информацію щодо вирішення проблеми) Наразі «фінмониторинг» щось там перевіряє вже майже тиждень, хоча пояснити звідки кошти я все ж таки зміг.
Під час війни забирати у своїх клієнтів змогу використовувати власні кошти — це крапка на відносинах у будь-якому іншому банку, але в цій «конторі» — це ок, очікуйте

Нікому не раджу мати справу з цим банком, в мене є 5 карток різних банків,і саме цей робив для переводів на Paypal, бо в моно з цим проблеми

Жахлива підтримка, жахливий зворотній зв’язок, неадекватні працівники, і саме головне -жалюгідний банк, у якого під час війни взагалі зірвало дах.
sportbank
sportbank 29 вересня 2023, 10:11
Вітаємо!

По вашому рахунку встановлено обмеження через перевірку профільного відділу фінансового моніторингу.
Дана перевірка, а також обмеження рахунку здійснюється відповідно до пункту публічних правил банку 7.1.28. Зупинити проведення Операції (ій) з використанням Мобільного застосунку «Sportbank» та/або Картки у разі виникнення підозри, що вони містять ознаки вчинення кримінального правопорушення, визначеного Кримінальним кодексом України.

А також керуючись частиною першою статті 15 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» від 06 грудня 2019 року № 361-IX.

Очікуйте на результат завершення перевірки.

Сподіваємось на ваше розуміння.
Бережіть себе!

Lolik1837
Lolik1837
28 вересня 2023, 18:13
«затримують кошти під час війни»

Простите , но война не является фактором ускоряющим переводы денег

Головна / Банки України 🏦 / sportbank 💰 / Відгуки про sportbank 📝 / затримують кошти під час війни