Фінмон

vladrunko 22 вересня 2023, 13:11
Досить дивна ситуація із фінансовим моніторингом, банк заблокував вихідні операції по рахунках ще 5 вересня, документи були відправлені ще 9 вересня, проте сьогодні вже 22 а відповіді досі немає. Це стосується і Sportbank і ТАС. TAC взагалі нічого не писав і не звонив і досі навіть не повідомили чому заблокували, SportBank зателефонував, а IZI написали лист, отримали мою відповідь але досі не відповіли. SportBankу я написав у чат бот, також відповіді не отримав.
sportbank
sportbank 25 вересня 2023, 11:19
Вітаємо!

Інформую вас, що по вашому рахунку встановлено обмеження через перевірку профільного відділу фінансового моніторингу.
Дана перевірка, а також обмеження рахунку здійснюється відповідно до пункту публічних правил банку 7.1.28. Зупинити проведення Операції (ій) з використанням Мобільного застосунку «Sportbank» та/або Картки у разі виникнення підозри, що вони містять ознаки вчинення кримінального правопорушення, визначеного Кримінальним кодексом України.

А також керуючись частиною першою статті 15 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» від 06 грудня 2019 року № 361-IX.

Очікуйте на результат завершення перевірки.

Сподіваємось на ваше розуміння.
Бережіть себе!

DIvanich DIvanich
DIvanich DIvanich
25 вересня 2023, 11:04
Подібна ситуація, але в ТАСбанку сказали що вони не до чого, треба писати в підтримку Спортбанку… Тягнеться все вже тиждень, при чому суми переказів до 15000 грн, а коли спробував закинути через термінал, то там обмеження було до 30000 грн, та закинув тільки 24000 грн (більше з собою не було) і тут «хлоп» і банк обмежив мене в моїх правах, порушивши умови договорів. Детальніше все їм описав в чаті, але відповіді немає