Уважно читайте умови кредитки!

Кристина Яковлева 3 серпня 2023, 11:44
Після двох місяців користування кредиткою виникла непонятна ситуація. Коли прийшов час погасити заборгованість на кредитці я зробила це 30 числа, було дуже неприємно наступного дня побачити нараховані відсотки за кредит!!! Одразу позвонила в службу підтримки, щоб отримати пояснення. Оператор пояснила, що зарахування коштів відбувається не одразу й у додатку рекомендують вносити платіж до 25 числа. Ситуація неприємна, але пояснили доступно і загалом проблема моя що недогледіла
sportbank 3 серпня 2023, 11:52
Вітаємо!

Дійсно, у зв'язку з тим, що кошти можуть зараховуватись не миттєво, а, наприклад через добу — ми рекомендуємо вносити пільговий платіж до 25-го числа.

Дякуємо за ваш відгук!
Бережіть себе!

3 серпня 2023, 15:08
Если бы вы раньше читали отзывы о Спортбанке , конкретно мои отзывы, то вы давно бы знали , что Спортбанк нагло обманывает клиентов, рекламируя , то, что у него льготный период до 31 ого числа. А на самом деле это ложь — последний день гашения кредита на карте — 24 ое. Только тогда вы гарантируете, что не попадете на проценты
3 серпня 2023, 16:06
Пільговий період діє ДО 62-х днів. Тобто, якщо внесений платіж 31-го числа встигне зарахуватись в той же день, то клієнт не вийде з пільгового періоду.
3 серпня 2023, 17:40
«Ми радимо не ризикувати та вносити кошти до 25-го числа на випадок, якщо останні дні місяця припадуть на святкові не операційні дні тощо.»"

Круто Спортбанк разводит. А теперь сравниваем , например с ПУМБом. Там одно главное условие, хотите наверняка не «попасть» на проценты - заплатите ЗА ДЕНЬ до последнего дня месяца. То есть если последний день месяца 30 ое число, то заплатите хотя бы 29 ого (лучше утром или днем, а не в 23−59) и даже если эти дни выпадут на выходные , проценты с вас не снимут.

А теперь сравниваем со Спортбанком, который требует оплатить ДО 25 ого числа, то есть последний день платежа, что бы не переживать за проценты — это 24 число .
Кстати , даже в Моно недобанке если вы заплатите долг по карте хотя бы за один день до последнего дня месяца и даже если этот день придется на выходные — проценты с вас не возьмут

То есть Спортбанк по своей паршивости в этом плане , обошел даже Моно недобанк . А это о многом говорит

Головна / Банки України 🏦 / sportbank 💰 / Відгуки про sportbank 📝 / Уважно читайте умови кредитки!