Неповернення коштів з інтернет- магазину

Максим Чубірко 26 липня 2023, 11:05
Зробив повернення товару в магазин, 20.07 магазин здійснив повернення коштів. Я прекрасно розумію, що необхідно зачекати, як вже було сказано платіжна система Visa може утримувати гроші до 34 днів. Це також зрозуміло. Але… Скажіть, будь ласка, чому у Сенс банку я також здійснював повернення товару і мені повернули кошти через 2 дні, у них також платіжна система віза та мастеркард (у моєї карти віза), чому так??? Чому одні банки швидко повертають, в інші ні??? Як мені здається, що ви незаконно утримуєте мої кошти і ще на них заробляєте. Такі вже схеми були в банківській системі.
Я вже декілька років користуюся спортбанком питань не було. Але тепер, коли особисто з цим зіштовхнувся. Дуже розчарований. Мені необхідно гроші чим пошвидше, я хочу повернути кошти.
sportbank
sportbank 26 липня 2023, 11:48
Вітаємо!

Якщо ви спочатку здійснили успішну покупку, у вас відбулось списання, а потім оформили в магазині повернення, то кошти мають зарахуватись до 3-х робочих днів від моменту здійснення повернення.
А якщо ви виконали предавторизацію і кошти не встигли списатись (заблокувались до моменту списання), то тоді дійсно вони стануть доступними для користування на 34-й день.

Щоб перевірити інформацію по вашій ситуації, будь ласка, напишіть на нашу пошту скарг та пропозицій pr@sportbank.ua та вкажіть на цей відгук, щоб ми змогли ідентифікувати вас. Ми зв'яжемось з вами та допоможемо в вашому питанні.

Заздалегідь дякуємо!

Головна / Банки України 🏦 / sportbank 💰 / Відгуки про sportbank 📝 / Неповернення коштів з інтернет- магазину