Коли буде можливість реструктуризації у мобільному застосунку?!

Pankratova 20 липня 2023, 14:52
Добрий день! Хотілось би побачити у застосунку розділ реструктуризації боргу як це є в інших банках. Я зверталась зі своєю проблемою до відділу клієнської підтримки і на здивування мені допомогли більше ніж я очікувала. Через неуважність мала просрочку на кредитці і оператор надала мені вичерпну відповідь, та підсвітила різні моменти. Приємно спілкуватися з кваліфікованими людьми. Але за відсутність реструктуризації бал знижую!
sportbank
sportbank 20 липня 2023, 16:52
Вітаємо!
Дякуємо за високу оцінку!

Поки у нас немає функціоналу реструктуризації

Реструктуризація — це окремий продукт, який потребує розробки та впровадження.
Наразі цей продукт у нас технічно не реалізований. Але ми працюємо над розвитком спектру продуктів та послуг, доступних нашим клієнтам.
Звертаємо увагу, що такий інструмент врегулювання заборгованості є саме правом банку, а не обов'язком та залежить від можливостей банку та/або оцінки платоспроможності клієнта.
Якщо реструктуризація у нас з'явиться та буде доступною для вас, ми обов'язково вас проінформуємо.

На сьогодні рекомендуємо виконувати зобов'язання за договором в строки та відповідно до його умов.

Також варто зазначити, що наразі банк не нараховує штраф або пеню за несплату.

Сподіваємось на ваше розуміння!
Бережіть себе!

Головна / Банки України 🏦 / sportbank 💰 / Відгуки про sportbank 📝 / Коли буде можливість реструктуризації у мобільному застосунку?!