Згаяний час на банк, ще й просять залишити відгук

AlinaZab 17 липня 2023, 17:03
Терміново потрібні були кошти, сума незначна, вирішила звернутись по допомогу до СпортБанку. 11.05 мені погодили кредит на 1000 грн. Того ж дня вдалося знайти потрібні кошти та кредит я одразу погасила. У застосунку зайшла до меню «Кредити» та натиснула на кнопку — «Погасити повністю кредит», банк забрав 1000 грн назад, з меню кредитів кредит зник.
Сьогодні ж, 17.07 мені телефонує дівчина та вимагає внести на кредит ще якихось 136 грн — чому та за що відповіді немає. Звернулась самостійно до підтримки, якщо чесно склалося враження, то там операторі й самі не знають за що я маю сплатити. Надала усі скриншоти того, що кредит не відображається більше, що погасила я його того ж дня. Отримала відповідь вже після спілкування з 3ма операторами, що у додатку погашення було 12.06, ще й о 5ій ранку, а не того ж дня (скриншоти погашення 11.05 маються!). Якийсь збій, мабуть, за який я маю заплатити 136 грн.
У додатку кредитні угоди відсутні взагалі, реквізитів/кнопки для погашення немає. Пояснити чому мені нарахувалися відсотки — ніхто не може, замість договору пропонують зайти в додаток, де відображені лише базові умови.
Цілий день я на телефоні спілкуюсь наче різними мовами з операторами, вони тричі запитують чи вирішене моє питання. На відповідь, що моє питання не вирішене — вони пропонують залишити відгук! Просили — залишаю!
Якщо ви бажаєте бути ошуканим, не отримати договору, бути проконсультованим аби як — оформлюйте кредит у цьому банку.
До самого банку є багато питань:
1. Чому телефонуєте лише сьогодні? Пройшло 2 місяці.
2. Чому коли я погасила через кнопку «Погасити повністю» кредит не погашений?
3. Чому ви не бачите, що я погашала того ж дня, я вам навіть надала скриншот?
4. Чому не надаєте договір за кредитом?
5. Чому договір пропав із застосунку?
6. Звідки 136 грн і чому я маю їх сплачувати? І як я мала знати, що цей надуманий вами борг взагалі є?
Видаліть Ваш додаток з AppStore та не ошукуйте людей.
sportbank 18 липня 2023, 10:18
Вітаємо!

11.05 ви оформили кеш-кредит на 1000 грн  — це означає, що ваша розрахункова дата 11 число. Відповідно до умов кеш-кредиту з наступного дня після його оформлення мають нараховуватись відсотки за кожен день.

11.05 ваш борг становив 1000 грн і близько о 22:00 ви натиснули кнопку для здійснення повного погашення кредиту. Оскільки це вже був не операційний час, то кошти зарахувались на транзитний рахунок кеш-кредиту і чекали свого планового платежу 11.06. Звісно ж, за умовами, вам за травень нарахувались відсотки.
Якби 12.05 чи 11.05 ви додатково внесли на транзитний рахунок суму відсотків нарахованих за 12.05, то ваш кредит закрився б достроково.
Але ви внесли рівно 1000 грн і вже 12.05 окрім цієї суми був борг по відсоткам за цей 1 день.
Розуміємо, що така ситуація доставила вам певні незручності, тому після вашого звернення ми взяли це питання на доопрацювання! Перепрошуємо за незручності.

Отже, 11.06  1000 грн, які лежали на транзитному рахунку планово списались і лишився борг внаслідок того, що протягом червня вам нараховувались відсотки.

Додатково зв'язались з вами в телефонному режимі та вирішили питання на вашу користь!
Сподіваємось на ваше розуміння.
Бережіть себе!

17 липня 2023, 17:45
Вы знаете .Спортбанк очень специфический банк . У него есть ряд плюсов — самый высокий процент по месячным депозитам, 300 гривен по партнерской программе «приведи друга» . Ну и простота открытия счета дистанционно . На этом, пожалуй , все

И вот что меня поразило — такого наверное в других банках нет . Если вы взяли у них деньги в кредит (или из кредитного лимита) , то с их слов , деньги ложатся на счет МИНИМУМ ТРИ РАБОЧИХ ДНЯ !!! Причем в приложении вы видите, что деньги пришли моментально, и отображается в онлайн приложении , что долга нет.

Но как говорят в поддержке банка — «деньги должны еще и лечь на ваш счет в системе» и то, что отображено в приложении полное погашение долга — ничего не значит. Естественно , эти три дня, пока «деньги лягут на счет по системе» их нельзя трогать, снимать, тратить , иначе погашение кредита не засчитается как положено

И поэтому в Спортбанке хоть и рекламируют до 62 дней грейс периода, но погасить долги надо как минимум до 25 ого числа , иначе насчитают проценты за пользование кредитными деньгами.

Такой дичи я кроме Спортбанка нигде не встречал. Даже в Моно и в Привате

П. С. Скорее всего Спортбанк и насчитал вам проценты по этой дикой системе , когда как минимум 3 рабочих дня зачисляется погашение кредита и еще и эти деньги нельзя трогать ни в коем случае эти 3 дня пока не зачислятся .
17 липня 2023, 17:53
В поддержке сказали, что зачисление от 12.06. Это очень странно. В выписке 11.05, у них 12.06.
17 липня 2023, 18:09
Тогда еще более дико
SergeyNina
SergeyNina
17 липня 2023, 19:46
Это дичь с проведением платежей не сразу, а когда попало. Фирменная гадость спортбанка
17 липня 2023, 18:02
«2. Чому коли я погасила через кнопку „Погасити повністю“ кредит не погашений?
3. Чому ви не бачите, що я погашала того ж дня, я вам навіть надала скриншот?»

По этим двум пунктам я вам сразу отвечу, что из-за дурацкой системы в Спортбанке , долг не погашается сразу . У вас может быть даже скриншот с вашего приложения в Спортбанке , что якобы долга уже нет и кредит погашен. . НО… Как они (поддержка Спорта) говорят — реальные деньги «лягут по системе» через три рабочих дня

Вот с вас и взяли деньги за эти три дня, а потом на них втихаря проценты насчитали . И вроде как «Спортбанк в белом»

П. С. Ради справедливости . Три рабочих дня «зачисления погашения кредита в систему» это дичь только в Спортбанке. Но даже у топовых банков Украины деньги реально ложатся до суток . Хотя в онлайн приложении даже у этих банков опять таки будет отображаться, что деньги пришли и что вы кредит погасили . А на деле еще сутки может идти зачисление
Danilich
Danilich
18 липня 2023, 10:22
Просто нечего в калобанках вообще что-либо открывать и держать, сырой глючный продукт, как всегда во всем виноваты всегда клиенты на них можно списать все недоработки
18 липня 2023, 10:46
1. Де я маю знати про те, що платежі мені треба вносити до 22:00? в жодному банку такого немає.
2. Те, що ви мені повернули 136 грн — дякую, але для цього мені довелося витратити цілий день на розбірки, написати відгук. Я не була почута при кількох зверненнях до банку.
3. У відповіді на сайті немає коментаря про ваш глючний додаток. І коли ви телефонувати, позиція була ваша у тому, щощо все спрацювало як мало згідно правил і регламентів, які відірвані взагалі від реальності, а клієнт це все має якось сам дізнаватися. Якби додаток нормально спрацював одразу, цієї всієї історії не виникло б і питань до ваших правил не було!

Компанії, які визнають помилки стають кращими та ще більш укріплюють свої позиції, а компанії, які у всьому винять клієнта залишаються на рівні дешевої копії.
18 липня 2023, 10:51
Аліно, навіщо ви зараз обертаєте слова , які були вам озучені в телефонній розмові іншим боком? Розмови записуються — ми вибачились і вибачаємось наразі за не приємну ситуацію, та зазначили у відгуку та в розмові, що відправили до технічного відділу на доопрацювання два питання по кеш-продукту.
Виктория Наливайко
Виктория Наливайко
18 липня 2023, 11:18
Только оформила кредит в Спортбанке, исходя из этой ситуации — как мне теперь узнавать сумму для погашения? Проценты каждый день капают то
18 липня 2023, 16:10
У розділі «Кредит готівкою» вказується сума наступного платежу та дата платежу (з урахуванням відсотків).
Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
22 липня 2023, 22:58
То есть деньги со счёта не снимались? А как же 2 недели на возврат? Банк предоставляет услугу и от неё можно отказаться как и от товара в течение 14 дней

Головна / Банки України 🏦 / sportbank 💰 / Відгуки про sportbank 📝 / Згаяний час на банк, ще й просять залишити відгук