Деякі покупки з кредитки можуть бути переказом виявляється!

gneusevaalina 6 червня 2023, 9:32
Для мене було новиною, коли я розплатилась на новій пошті кредиткою sportbank і почали капати проценти. Подзвонила на гарячу лінію, щоб прояснити, мені пояснили, що є ряд компаній, в тому числі нова пошта, де ти не оплачуеш послугу, а типу робиш переказ. А переказ за допомогою кредитних коштів, то виявляється не пільгова операція. Хотіла б дізнатися про це раніше, чи якось сповіщати про те, що відбулася не пільгова операція. В усьому іншому до sportbank питань не маю.
sportbank
sportbank 6 червня 2023, 11:03
Вітаємо!

Дякуємо за такий повчальний відгук, він стане в нагоді багатьом користувачам.
При розрахунку за товар на Новій пошті транзакція проходить як переказ.
Ми зазначили про це у нашому додатку: розділ Ще — Тарифи — Картка sport — поле Оплата карткою.

Також покупка може проходити як переказ на сервісах OLX, prom.ua та ін. Це залежить від того, як налаштований термінал магазину.

Lolik1837
Lolik1837
6 червня 2023, 11:08
Новая почта в этом плане реально ох.реневшая. У низ действительно терминалы настроены не как «покупка» а «как перевод денег» . А в таком случае банк берет комиссию если пользуются кредитными деньгами . Кстати, Новой почте уже много лет говорят об этом безобразии . Люди жалуются, а воз и ныне там .
6 червня 2023, 13:59
«новой почте» пофиг на жалобы,
ведь люди все равно пользуются
её услугами и платят деньги…

Головна / Банки України 🏦 / sportbank 💰 / Відгуки про sportbank 📝 / Деякі покупки з кредитки можуть бути переказом виявляється!