Шахрайський банк

jjukk 21 квітня 2023, 10:38
Шахрайський банк, блокує всі ваші кошти через те, що будь-хто може написати в техпідтримку про те, щоб вас заблокували. Вас заблокують на невизначений строк, на даний момент вже пройшло 2 місяці, та їм начхати, що там ваші кошти на прожиття, їх відділ, якби, «розбирається», проте пропонують якусь дічь з часів 90х, дають телефон шахраїв, через яких вас заблокували, та пропонують вчинити «розборки» самостійно.
Не раджу взагалі щось тримати, ви просто все втратите.
sportbank 21 квітня 2023, 11:59
Вітаємо!

На підставі отриманої інформації від постраждалого щодо неналежного платежу (13/03/2023 17:29:33 на суму 2 241.00), згідно з пунктом 7.3.14. Публічних правил банк має право встановити обмеження по сумі та кількості операцій з метою запобігання шахрайським операціям.
За посиланням ви можете ознайомитися із умовами нашої Публічної пропозиції: https://sportbank.ua/oferts_list-tas

Постраждала надала згоду на передачу номера телефона (ми вам цей номер надали в чаті), тому якщо ви стверджуєте, що послуга вами була успішно надана, ви можете звернутись до постраждалої та попросити відкликати скаргу, також просимо надати нам скрішноти підтвердження про те, що послуга була надана. Якщо все ж таки послуга не була надана, то тоді, будь ласка, поверніть кошти постраждалій.

Сподіваємось на ваше розуміння!
Бережіть себе!

24 квітня 2023, 9:37
Скріншоти були надані. «Постраждала особа» це шахрайська особа, вона придбала криптоактиви, потім вирішила повернути назад свій платіж, а ви сприяєте цим шахрайським діям. Перевести «випадково» кошти шанс один з мільярда, я не маю ніяких звязків з особою, вона не має моїх контактів, звідки вона взяла мою картку або мій номер телефону, ЯК ця особа могла випадково мені переказати кошти в той самий час на ту саму суму?

«банк має право встановити обмеження по сумі «- Ви заблокували Всі мої кошти!
24 квітня 2023, 13:17
Зв’язались з вами та передали скріншот на додаткову перевірку. В найкоротший термін повернемось до вас зі зворотним зв’язком у чаті підтримки.
29 квітня 2023, 1:14
Дякую, питання вирішили, погано тільки те, що дуже довго. Додатково зв`язалися, додатково скинув скріншоти, питання вирішилось.