Телефоні шахраї

adeika 31 березня 2023, 15:51
Сьогодні мене розбудив дзвінок з невідомого номеру. Мені пропонували карту і кредит майже даром, у кращих традиціях телефонних шахраїв. Але це був СпортБанк. Маркетинговий хід скажети ви. Так. Але я ніколи не співпрацював ні з СпортБанком ні з будь-якими пов’язані з ним структурами. Тому мій номер вони могли одержати лише шахрайським чи злочинним шляхом. І якщо менеджмент цього банку користується такими шляхами залучення клієнтів, то я не в якому разі не хочу ним бути. Шахраї навіть якщо працює офіційно, залишається шахраєм.
sportbank
sportbank 31 березня 2023, 17:57
Вітаємо!
Будь ласка, напишіть на нашу пошту pr@sportbank.ua та вкажіть ваш номер телефона, на який вам надходить реклама. У зверненні вкажіть на цей відгук, щоб ми змогли ідентифікувати вас.
Ми перевіримо інформацію та відключимо вас від реклами.
Завчасно дякуємо! Бережіть себе!

Три літри
Три літри
31 березня 2023, 21:16

Щось я перший раз чую про телефоних шахраїв які пропонують карту даром при том що вона в 99% банків і так даром.
adeika
adeika
8 квітня 2023, 10:56
Питання то не в тому що банк телефонує з рекламними пропозиціями. Питання звідки у банка мій номер телефону? Я ніколи не співпрацював з цим банком, не надавав свій номер і не підписував згоди на обробку персональних данних! Вивод, дані могли бути одержані лише шахрайським шляхом . І ось це і є питання яке я хочу одержати від працівника цієї установи