Прихована комісія призводить до збитків клієнта

Tutmos90 27 березня 2023, 19:31
25 березня здійснив покупку на сайті ОЛХ через ОЛХ-доставку власними коштами з картки спортбанку на суму 393,80 грн. У виписці ця операція трактується як переказ з карти на картку. За цей переказ банк нарахував мені приховану комісію 12,88 грн. Про неї я дізнався після оформлення покупки на ОЛХ.

Банківський додаток не надавав мені пітверджень, чи сповіщень про цю операцію, не попередив мене про наявну комісію, не запитав, чи згодний я зробити операцію, яка понесе додаткові витрати.

Прошу:

1) Повернути мені приховану комісію у суму 12,88 грн, про яку банк не попередив мене та віроломно стягнув.

2) Скасувати її взагалі та не соромитися перед клієнтами.

Звернення у службу підтримки не дали бажаного результату. Там мені сказали, щоб я перед покупкою на олх за власні кошти проводив попередні консультації у банку, скільки це буде коштувати. Хтось з клієнтів займається таким?

Я є клієнтом банку з 2021 року. Я щиро вірив, що це нормальний банк, без прихованих платежів та підводних каменів, та рекомендував його своїм друзям. Цим вчинком ви зіпсували цю репутацію.
sportbank
sportbank 28 березня 2023, 11:45
Вітаємо!

Розрахунок може буде здійснено шляхом покупки, а також шляхом переказу. Це залежить від того, як налаштований самий термінал на сервісі, де ви проводите розрахунок, у вашому випадку — OLX.
Розрахунки на OLX, на Новій Пошті, на prom здійснюються як переказ, незалежно від того, в якому банку ви обслуговуєтесь.

Якщо операція пройшла як переказ на сторонньому сервісі, то згідно з тарифами нашого банку: до 5000 грн — утримується комісія 2% від суми операції + 5 грн, від 5000 грн — 0,5% (min 100 грн).
Наш банк не утримує комісію за покупки! Комісія була списана банком через те, що операція пройшла як p2p переказ.

Надалі перед оплатою радимо вам уточнювати у самому магазині, як налаштований термінал.

Сподіваємось на ваше розуміння!
Бережіть себе!
Полезный комментарий
Qwerty1999 28 березня 2023, 10:41
Банк снял комиссию за р2р-перевод
согласно тарифов банка.
Оплата на сайте ОЛХ производиться
не как оплата за товар, а как р2р-перевод,
хотя нигде об этом не акцентируется…

27 березня 2023, 20:51
Это проблема ОЛХ, а не банка…

28 березня 2023, 10:17
Саме тому у підтримці банку мені відповіли. що цю комісію стягнув банк і буде стягувати завжди. Дякую за коментар

sportbank: У вас був переказ на карту, згідно з тарифом: при перерахуванні на картки інших банків та картки банку за межами проекту sportbank • здійснення у мобільному додатку sportbank: не тарифікується 10 разів на місяць, але не більше 30 тис. грн в місяць, далі - 2% від суми операції + 5 грн • здійснення у інших сервісах: до 5000 грн — 2% від суми операції + 5 грн від 5000 грн — 0,5% (min 100 грн)

sportbank: У вас був переказ через інший сервіс, тому була нарахована комісія за переказ коштів.
SergeyNina
SergeyNina
28 березня 2023, 6:17
Олх дерет с вас доп комиссию от 3 до 4%.
28 березня 2023, 10:17

Lolik1837
Lolik1837
28 березня 2023, 6:42
А причем здесь банк, автор! ? Почему вы с этим вопросом к ОЛХ не обратились ?
28 березня 2023, 10:18
А банк визнав, що комісію стягнув банк, автор!

Саме тому у підтримці банку мені відповіли. що цю комісію стягнув банк і буде стягувати завжди. Дякую за коментар

sportbank: У вас був переказ на карту, згідно з тарифом: при перерахуванні на картки інших банків та картки банку за межами проекту sportbank • здійснення у мобільному додатку sportbank: не тарифікується 10 разів на місяць, але не більше 30 тис. грн в місяць, далі — 2% від суми операції + 5 грн • здійснення у інших сервісах: до 5000 грн — 2% від суми операції + 5 грн від 5000 грн — 0,5% (min 100 грн)

sportbank: У вас був переказ через інший сервіс, тому була нарахована комісія за переказ коштів.
28 березня 2023, 10:41
Корисний коментар
Банк снял комиссию за р2р-перевод
согласно тарифов банка.
Оплата на сайте ОЛХ производиться
не как оплата за товар, а как р2р-перевод,
хотя нигде об этом не акцентируется…
barabeik
barabeik
4 квітня 2023, 23:51
Банк должен в смс или приложении показывать сумму платежа с комиссией, клиент не должен гадать платёж это или перевод, скрытая комиссия это мошенничество, я тоже попал с этим банком и деньги хоть и небольшие, так и не вернули, видимо наплевать им на репутацию за копейки

Головна / Банки України 🏦 / sportbank 💰 / Відгуки про sportbank 📝 / Прихована комісія призводить до збитків клієнта